Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Loc de dat cu picioru' (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84043)

Ionutz55 07 Apr 2004 21:47

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

3-0 si posibil ca milan sa se duca acasa

Ba echipa mai proasta ca realu nu am mai vazut! A... stai acu cinci minute cred ca a intrat una la pauza... Hmmm CRETINII DRAQ! :roll:


vb de milan dar oricum nu am inteles ce ai vrut sa zici

TLD 07 Apr 2004 21:50

Originally Posted by Ionutz55:

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

3-0 si posibil ca milan sa se duca acasa

Ba echipa mai proasta ca realu nu am mai vazut! A... stai acu cinci minute cred ca a intrat una la pauza... Hmmm CRETINII DRAQ! :roll:


vb de milan dar oricum nu am inteles ce ai vrut sa zici

Ii injuram pe aia de la milan stai linistit! Cu realu mi-a trecut... A.. acum par niste ingerasi imbracati in hainute rosii... Hai ca am duc sa vad ce fac ratatii in repriza 2-a... A si in celalalt meci e 1-1! ;)

Sm�agol-Gollum 07 Apr 2004 22:22

yeah baby........say goodbye to milan!!!!!!

Ionutz55 07 Apr 2004 22:25

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

finala PORTO-MONACO, un vis care sper va deveni realitate :wink:

Din seria "de mult nu am mai ras asa de bine", sau "de cand nu ai mai dormit" cum crezi ca milan poate sa si-o ia de la porto. Din cate imi aduc eu bine aminte super cupa s-a disputat tot intre astea 2, si a castigat milan. Pt danny tot suportul meu pt valencia care dak e la doar un punct in spate SIGUR ia titlu si il lasa pe Gayiros si pe galactici in C***L GOL! ;)


teledeule ia zi cine rade mai bine acum

TLD 07 Apr 2004 22:37

Originally Posted by Ionutz55:

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

finala PORTO-MONACO, un vis care sper va deveni realitate :wink:

Din seria "de mult nu am mai ras asa de bine", sau "de cand nu ai mai dormit"

teledeule ia zi cine rade mai bine acum


Tot yo... :P Chiar crezi ca aia va fi finala sau ca maine ma va mai durea in pula de milan?! I give a big fuck about milan... Anu' viitor finala cu realu sa fie... ;) Si acuma tin cu chelsea sezonu asta care chiar are sanse sa castige...

Sm�agol-Gollum 07 Apr 2004 22:38

4-0 Depor-Milan
2-2 Lyon-Porto

Sm�agol-Gollum 07 Apr 2004 22:39

4-0 Depor-Milan (deocamdata)
2-2 Lyon-Porto (final)

TLD 07 Apr 2004 22:40

Originally Posted by Sméagol-Gollum:

4-0 Depor-Milan (deocamdata)
2-2 Lyon-Porto (final)

Finale ambele! ;)

Sm�agol-Gollum 07 Apr 2004 22:41

f***
sorry pt al doilea mesaj!!
am avut niste probleme cu netu

Ionutz55 07 Apr 2004 22:42

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by Ionutz55:

finala PORTO-MONACO, un vis care sper va deveni realitate :wink:

Din seria "de mult nu am mai ras asa de bine", sau "de cand nu ai mai dormit"

teledeule ia zi cine rade mai bine acum


Tot yo... :P Chiar crezi ca aia va fi finala sau ca maine ma va mai durea in p*** de milan?! I give a big f*** about milan... Anu' viitor finala cu realu sa fie... ;) Si acuma tin cu chelsea sezonu asta care chiar are sanse sa castige...


credeam ca esti fan milan, da ia zi cine casitga acu CL

TLD 07 Apr 2004 22:44

Originally Posted by Ionutz55:

credeam ca esti fan milan, da ia zi cine casitga acu CL

Sunt fan milan! Dar nu sufer la culme! Imi fac draci in seara meciului, dar a 2-a zi i'm back in the same shit... :roll: Nu stiu cum a sunat da ma rog! :P Si cl-ul sper, sper sa-l ia chelsea, dar il va lua deportivo... Oricum anu asta a fost un sezon in care castigatoarea nu are nici o cupa a campionilor... Bizar rau de tot! :P

Ionutz55 07 Apr 2004 23:14

daca va castiga chelsea abramovici va fi in al 10-lea cer :lol: :lol: :lol:

marcu 07 Apr 2004 23:25

As vrea sa castige CL Monaco sau Porto. Ma bucur ca spaniolii le-au frecat bombonierele milanezilor. I hate Milan, I hate Berlusconi - un circar ridicol care crede ca Italia incepe si se termina cu miliardele lui.

WraIth 08 Apr 2004 08:57

S-au dus de rapa toate marile echipe............cel mai mult imi pare rau pt Arsenal.Ieri....la 1-0 bine,2-0 asha-shi-asha,la 3-0 deja era culmea shi la 4-0 leshinam.....nu ca vroiam sa cashtige milan,dar in halu asta sa ia bataie?? :o

TLD 08 Apr 2004 09:03

Originally Posted by WraIth:

S-au dus de rapa toate marile echipe............cel mai mult imi pare rau pt Arsenal.Ieri....la 1-0 bine,2-0 asha-shi-asha,la 3-0 deja era culmea shi la 4-0 leshinam.....nu ca vroiam sa cashtige milan,dar in halu asta sa ia bataie?? :o

Yo in semifinale nu pot numi derby-uri meciurile care au rams... Si cu putin ghinion pt chelsea nici finala nu o pot numi un derby... :roll: Cand zic derby ma gandeam la o finala real - milan sau semifinale real - chelsea...
Va zic de ep acum favorita mea a ramas Chelsea... Dar sa lasam cl-ul pt o seara. La noapte avem cupa uefa...

Quote:

. Bordeaux v Valencia 19:15
. PSV v Newcastle Utd 20:45
. Marseille v Inter 21:00
. Celtic v Villarreal 21:00


Fav mea ramane aici Valencia si apoi Inter (desi mai mult ca sigur si-o iau si ei acum in sferturi sau dak nu in semi... Prevad o finala Valencia Celtic - cu (sper) castigatoare Valencia! ;)

WraIth 08 Apr 2004 09:07

Eu vrau sa ajunga PSV,Valencia,Inter shi Celtic.Dupa asta mai vedem......deshi ar fi klumea sa cashtige Valencia,daca nu un PSV :)

Ionutz55 08 Apr 2004 10:22

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by WraIth:

S-au dus de rapa toate marile echipe............cel mai mult imi pare rau pt Arsenal.Ieri....la 1-0 bine,2-0 asha-shi-asha,la 3-0 deja era culmea shi la 4-0 leshinam.....nu ca vroiam sa cashtige milan,dar in halu asta sa ia bataie?? :o

Yo in semifinale nu pot numi derby-uri meciurile care au rams... Si cu putin ghinion pt chelsea nici finala nu o pot numi un derby... :roll: Cand zic derby ma gandeam la o finala real - milan sau semifinale real - chelsea...
Va zic de ep acum favorita mea a ramas Chelsea... Dar sa lasam cl-ul pt o seara. La noapte avem cupa uefa...

Quote:

. Bordeaux v Valencia 19:15
. PSV v Newcastle Utd 20:45
. Marseille v Inter 21:00
. Celtic v Villarreal 21:00


Fav mea ramane aici Valencia si apoi Inter (desi mai mult ca sigur si-o iau si ei acum in sferturi sau dak nu in semi... Prevad o finala Valencia Celtic - cu (sper) castigatoare Valencia! ;)


frumos in cl este ca nici o echipa nu are o cupa castigata, ma refer la cl din cate stiu eu.
acum sper sa castige monaco, sa nu zic ca ia eliminat degeaba pe real
va fi interesant de privit cl fara cateva echipe din g-14 sau g-16
in uefa ai dreptate, cred ca valencia va castiga, deci ii va lua pe real la performante chiar daca galacticii castiga primera, parerea mea

TLD 08 Apr 2004 11:34

Originally Posted by Ionutz55:

frumos in cl este ca nici o echipa nu are o cupa castigata, ma refer la cl din cate stiu eu.
acum sper sa castige monaco, sa nu zic ca ia eliminat degeaba pe real
va fi interesant de privit cl fara cateva echipe din g-14 sau g-16
in uefa ai dreptate, cred ca valencia va castiga, deci ii va lua pe real la performante chiar daca galacticii castiga primera, parerea mea

Pai chelsea e la a 2-a participare (la prima a fost sfert-finalista...); monaco dak nu ma insel este chiar la prima si deja e in semifinale si cu putin noroc atinge finala... Deportivo doar 4 sezoane de cl, dar in toate au ajusn in sferturi si anul asta in semi(iar cea mai buna performanta...), si apoi ramane porto - care putem spune are practic cea mai mare experienta - fiind castigatoarea cupei uefa anul trecut... :roll: Ma rog nu ca asta ar mai conta acuma :P Cum toate cel 4 echipe sunt la prima participare in semifinalele cl va castiga echipa cu dorinta mai mare de victorie. Dak in porto deportivo zic clar deportivo, in prima chelsea-monaco ... hmm ambeel au dat dovada de mare ambitie (chel;sea a invins arsenalu desi in competitiile intere si-au furato de fiecare data de la tunari... iar monaco deh a invins echipa galactic - asta tre sa cantareasca ceva...) dar zic ca chelsea va fi putin mai motivata si de dorinta lui abramovici, care cred ca nu va fi multumit cu o infrangere tocmai acum...


Cupa uefa... Valencia si Celtic au teoretic cea mai mare experienta, celtic atingand anul trecut ultimul prag al cupei, iar Valencia avand in spate vreo 5-6 sezoane buna in care au fost de 3 ori semifinalisti ai cupei campionilor, ba chiar de doua ori invinsii din finala (cu real si bayern...). Ar m,ai putea conta Inter-ul care insa nu prea merge bine in competitia interna, dak pierd primul meci acum in sferturi clar nu se duc, si apoi echipele franceze sa vedem cum se descurca.. Pacat de bordoux care a picat cu valencia....

WraIth 08 Apr 2004 11:39

Eu in finala ma bazez pe un Chelsea-Deportivo..............shi Valencia-Celtic.parerea mea

Bogie 08 Apr 2004 12:00

Ca fan al Milanului sunt extrem de suparat, ce naiba, sa nu poti mentine un 4-1? Tocmai italienii, cu apararea lor? Totusi faptul ca mai pot aparea asemenea suprize ma face sa trec peste amaraciunea rezultatului. Fotbalul nu este terminat.
Multi se agata de numele formatiilor, ale jucatorilor, ale antrenorilor, crezand ca ele garanteaza automat spectacolul. Exista cuvinte care obsedeaza: Manchester, Real Madrid, AC Milan, Arsenal Londra, Maldini, Zidane, Ronaldo etc. Le intalnim peste tot, ziare, TV, reviste, carti, oricine le cunoaste, este familiar cu ele. Din cand in cand se mai intampla insa cate un miracol care ne face sa bagam in seama si un Scaloni, un Rothen sau un Victor. Pentru aceasta fotbalul este atat de frumos.

P.S. Milanul nu a mai pierdut asa o calificare din 1995, mansa cu Bordeaux. Fusese 2-0 la Milano si la Bordeaux niste tineri domni pe numele lor Zidane, Lizarazu si Dugarry i-au aplicat un 3-0 "impensabile! incredibile!". Si era vorba de Milanul care urma sa devina campioana, cu Weah, Savicevis, Boban etc. Sper sa castige si acum titlul.


All times are GMT +2. The time now is 17:48.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.