Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Loc de dat cu picioru' (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84043)

WraIth 09 Apr 2004 20:14

Originally Posted by TLD:

Intr-un cuvant: DEZASTRU pt timisoara repriza asta... 5-0 si mai vine una... :roll:

Lasa poate ishi revine in a doua..........:P

MinRep 09 Apr 2004 21:23

Poli-Steaua a fost un meci de milioane!!! (8-1, un hattrick si doua duble...)

Tot respectul pentru fanii Poli (parca avem unul printre noi :wink:) - la 3-0, oricare altii ar fi strigat deja "Demisia!". Si nici suporterii Stelei nu au inceput cu traditionalui "MUlE DINAMO!!!" brr...

WraIth 09 Apr 2004 21:31

Inca o reushita pt rosh-albashtrii......cred ca iar topaie de nervi andone :lol: :P

PoliFanAthic 09 Apr 2004 22:07

A fost chiar pacat ca tovarasul Augustin a decis sa-l elimine pe Batranu. Hai, sa zicem ca digeram acel penalty, dar mi s-a parut stupida decizia centralului. Ma tem, insa, ca intr-adevar a avut de ce. Nu am de gand sa felicit Steaua, fiindca a fost mai degraba un cadou. Daca jucau 11 la un 11 si castigau, era ok, asa insa...
Oricum, nimic nu scuza apararea lamentabila. Toata echipa era insa la pamant. Moral vorbind. Heh, ce sa faci! La o alta data.

TLD 09 Apr 2004 22:14

Din pacate acea eliminare din primeel minute a contat prea mult. Degeaba a incercat panduru sa faca schimbari (2 in prima repriza) deja gaura fusese produsa! Pacat de meci si mai vedem noi dak ia steau titlu! ;)

Ionutz55 10 Apr 2004 09:53

sper sa ia maxim un loc 2

TLD 10 Apr 2004 16:59

Dinamo a facut 2-0 desi nu a stralucit (de ce sa ne ascundem...), dar conteaza punctele 3 cu care revenim pe primul loc...

Ionutz55 11 Apr 2004 01:03

Quote:

cu care revenim pe primul loc...

deci esti caine a ??, daca la extern nu ne intelegem macar la intern sa colaboram :lol:

PoliFanAthic 11 Apr 2004 23:22

Tare ca piatra Realul asta. :D

TLD 12 Apr 2004 07:57

Originally Posted by PoliFanAthic:

Tare ca piatra Realul asta. :D

Uite cum a pierdut real un meci pe teren propriu si nu oricum (3-0 cu osasuna...) si uite cum au pierdut si locul 1 in campionat si meciul urmator e cu bbarca - deloc usor! ;)

Ionutz55 12 Apr 2004 17:14

mda, nam ce sa zic, realu e de kk la momentul actual
credeam ca eliminarea din cl a fost o intamplare dar vad ca nu e asa si acum dupa infrangerea de aseara ma bucur foarte mult ca au fost eliminatzi.
perez cu toate vedetele lui sa se duca la dracu, sa vina echipa din 98 inapoi :cry:

Danny 12 Apr 2004 23:08

Originally Posted by Ionutz55:

mda, nam ce sa zic, realu e de kk la momentul actual


Iar eu nu pot decat sa rad...sa rad...sa rad... :lol: :lol: :lol:
Real se va dezintegra! FUERA! FUERA! FUERA! (Champions League, Cupa, Campionat).

P.S. Polifanathic, ai vazut mah ce s-a intamplat daca nu te-ai multumit cu egal? ;) Tot respectul pentru public, dar echipa aia e cam jale, mai ales in aparare.

WraIth 14 Apr 2004 21:19

Vorbind putin despre campionatul intern......la momentul actual ma intereseaza rapidul(steua oricum cashtiga cu alba-iulia)
ce a patit campioana campionatului 2002-2003??
zicea ieri la un interviu petrescu despre cei 11 tigri pe care ii va introduce pe teren shi ........etc ;s-a vazut....din tigri in pisoi(no ofense)
dar au jucat cam nasol(de tot)
adica au mai fost unele faza..............macar au dat shi eu un gol(penalty)
Inca nu stiu ce au facut bacauanii,chiar daca e tarziu,dar sper ca ei sa fi cashtigat

Sm�agol-Gollum 14 Apr 2004 22:26

hahahha.....a luat bataie rapidu!!!!

BeNnY 14 Apr 2004 22:33

"Revansa lui Rednic"... ma bucur pentru Rednic!!! M*** Copos!

Sm�agol-Gollum 14 Apr 2004 22:47

ati vazut ce dedicatie a facut rednic la tv? hahaha

PoliFanAthic 14 Apr 2004 23:13

Iei Poli! 8)

blitz43 15 Apr 2004 08:14

Originally Posted by Danny:

P.S. Polifanathic, ai vazut mah ce s-a intamplat daca nu te-ai multumit cu egal? ;) Tot respectul pentru public, dar echipa aia e cam jale, mai ales in aparare.


dah, cica fanii le-au scris pe un banner:

Aveti femei si bani, dar de real va doare in pula... :lol:

Ionutz55 18 Apr 2004 12:36

ia sal vedem pe rednic ce dedicatzie mai face acum :lol:

WraIth 18 Apr 2004 12:44

Originally Posted by Ionutz55:

ia sal vedem pe rednic ce dedicatzie mai face acum :lol:


:lol: :lol: :D


All times are GMT +2. The time now is 22:28.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.