Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

Kromm 30 Jul 2005 22:58

Toate muistele cu gandu in pula ce isi doresc sa fie actrite sunt invitate sa suga pula ursuletului magic.
Mancati cacat cu totii davash foc la cur de beshinosi .
Va invit la fabrica mea de sloboz unde veti putea servi multa muie cu pofta pana va iese pe nas catastrofelor, sa ma cac pe mormintele voastre ca sa aiba mamele voastre in ce sa va puna lumanarea.
Daca cumva sunteti surprinsi de limbajul meu obscen nu mai consumati fasole ca va dau beshini nu pe cur ci in cap.
Sa ma cac pe dorintele voastre ascunse de muisti .

Cinemania 30 Jul 2005 23:32

Originally Posted by Kromm:

Toate muistele cu gandu in p*** ce isi doresc sa fie actrite sunt invitate sa suga p*** ursuletului magic.
Mancati c**** cu totii davash foc la cur de beshinosi .
Va invit la fabrica mea de sloboz unde veti putea servi multa m*** cu pofta pana va iese pe nas catastrofelor, sa ma cac pe mormintele voastre ca sa aiba mamele voastre in ce sa va puna lumanarea.
Daca cumva sunteti surprinsi de limbajul meu obscen nu mai consumati fasole ca va dau beshini nu pe cur ci in cap.
Sa ma cac pe dorintele voastre ascunse de muisti .


ce-i puisor, te-a legat taticu' de calorifer si ti-a tras o bataie cu liveru'?
vezi ca baza cu dobitoci perversi e in Pipera...drum bun!

PS: pentru cateva secunde am crezut ca si-a facut Jiji cont pe Cinemagia.

Pitbull 31 Jul 2005 00:09

Emi, e clar! Ai nevoie de-un adjunct si la Vreau sä stiu!
Si cum la Cinematografia româneascä domnesc o liniste si-o pace de-a dreptul mioritice, mä ofertez. Mai ales cäci cu multä voluptate-l voi zburätäci pe ästa.

alex2 31 Jul 2005 00:11

fereasca D-zeu, k numa jiji ne lipseste! :x topicul asta e cu si ds imm, nu cred k e loc de 2 "vedete" de asa calibru :P

gionloc 31 Jul 2005 09:48

Originally Posted by Kromm:

Toate muistele cu gandu in p*** ce isi doresc sa fie actrite sunt invitate sa suga p*** ursuletului magic.
.................................................. .................................................. ...
Sa ma cac pe dorintele voastre ascunse de muisti .


tare ca-krommu, iute ca jijelu...

probabil ca stimatul proaspat intrat in galeria degraba varsatorilor de cuvinte cu p si m, ca ce altceva sa poata spune, este 'ursuletul magic' - cocolino! si cocolino asta viseaza la ceva crom in pantaloni, actrite care sa-i caute cromu... dar cand toate astea lipsesc, lasati-i omului macar bucuria de a si le aseza prin propria lui gura acolo unde ele absenteaza in fapt.

in exprimarea ambigua de la final, stimabile, vezi ca-ti rezervi si tie bucuria de a fi de m.... : in functie de cum asezi accentul in fraza, dorintele pot fi ascunse de m...., adica de tot felul de troglo-diti comme vous, mai repede gandind cu mintea din XXXX si, din pacate, in lipsa organului chiar.

l-ati putea trimite spre o centrifuga onesta!

st3fan 31 Jul 2005 10:39

exista dreptul la libera exprimare,dar asta inseamna ca trebuie sa citesc asemenea imbecilitati?...vlad tepes ar fi trebuit sa il ajute pe bietul om cu o teapa, poate chiar acolo unde ii trebuie...propun sa i se taie dreptul la libera exprimare, mai are doar dreptul sa taca.sa uitam...

Revenind la discutie,(care se oprise prin preajma sumelor de bani castigate de actrite, sau ma rog "actrite")din cate stiu eu, cel mai bine castiga cele care se sacrifica in numele lui Cupidon, si care sunt asemanatoare cu Afrodita, sau care sunt fiice ale lui Zeus.Mai sunt unii baieti mai misto, care promit marea cu sarea si dupa...uita subit(serios ca exista si asa ceva).Mai sunt si cele care sunt observate de un regizor strict pentru talentul lor, care se afirma la casting si care se realizeaza...cazurile acestea sunt foarte putine :hmm: Actoria nu se face pentru bani, asta e certitudinea mea.

nume 31 Jul 2005 23:22

Originally Posted by st3fan:

exista dreptul la libera exprimare,dar asta inseamna ca trebuie sa citesc asemenea imbecilitati?...

fanele, lasa-ne ! Femeia e inregistrata si nu a incalcat nici o regula.
Nu mai dezgropati mortaciuni.

Pitbull 31 Jul 2005 23:56

Nu, se referea la nenea cu cortex krommat. Vezi pe pagina precedoasä.

st3fan 01 Aug 2005 11:26

da nume citeste minunatiile lui kromm...ma astept chiar sa ii dai un raspuns, am observat ca daca ti se da ocazia, jumulesti bine... ;)

Cinemania 01 Aug 2005 13:05

acest kromm cu creierul intr-un scrot ar trebui bannat de pe forum la cum ne-a injurat...nu de alta, da' daca tot se sterg mesaje inofensive...

nume 01 Aug 2005 13:26

Originally Posted by st3fan:

da nume citeste minunatiile lui kromm...ma astept chiar sa ii dai un raspuns, am observat ca daca ti se da ocazia, jumulesti bine... ;)

N-am ce sa comentez, omu' are dreptate in linii mari (mai putin limbaju').

alex2 02 Aug 2005 01:35

cum adica are dreptate????????

Cinemania 02 Aug 2005 09:40

Originally Posted by alex2:

cum adica are dreptate????????



pai cam asta ar vrea sa spuna krommu:
- daca vrei sa fii actrita, tre' so sugi
- noi, cinemagistii, basim cam mult pe aici si s-ar putea sa ne aprinda cururile daca nu ne calmam
- mr. kromm detine o fabrica unde produce sloboz (uite ca in afara de unghii, par si rahat, se mai poate produce si altceva)...s-a saturat de cat si-a degustat propriul sloboz, asa ca ne-a invitat si pe noi
- el la randul sau baseste cam mult, dar pe partea opusa
- si e clar ca omu stie sa se cace...pe partea economicoasa probabil, pentru ca sunt sigur ca face economie la kkt de a a juns sa i se urce la cap...

alex2 02 Aug 2005 18:55

:lol:

fitze 13 Aug 2005 21:53

bravo tata mata nu ti-a spus ca nu e frumos sa vb urat si sa jignesti.......................................

nume 14 Aug 2005 03:01

Originally Posted by fitze:

mata

Ma-ta (?)

fitze 14 Aug 2005 13:37

corect. Greseala mea. Pe viitor o sa fiu mai atent. Dar acum imi asum greseala gramaticala. :((

irene marlyne monroe 21 Aug 2005 15:03

Originally Posted by nume:

Originally Posted by st3fan:

da nume citeste minunatiile lui kromm...ma astept chiar sa ii dai un raspuns, am observat ca daca ti se da ocazia, jumulesti bine... ;)

N-am ce sa comentez, omu' are dreptate in linii mari (mai putin limbaju').

SALUT NUME,CAND NE ONOREZI CU PARTICIPAREA TA LA INTRUNIRI???EU DE ABIA ASTEPT
SA TE CUNOSC
NOI NE MAI INTALNIM PT CEVA POATE NE Mai dai idei,esti ok?
eu nu mai am net acasa asa ca voi intra mai rar dar astept venirea tala intrunirea noastra. :love: :love:

Pitbull 21 Aug 2005 15:54

WOO-WIEEE!!! :D :love: :D :love: :D :love:

irene marlyne monroe 21 Aug 2005 17:02

Originally Posted by Pitbull:

WOO-WIEEE!!! :D :love: :D :love: :D :love:

salut pitbul mai e valabila intrunirea?eu deja mi-am scos la imprimanta si va trebui sa il citesc pare interesant-inceputul.anunta-ma daca va fi intrunirea astazi si ola ce ora.pa


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.