Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Condica de sugestii si reclamatii (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Reprosuri pentru moderatori (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93612)

StefanDo 29 Jan 2010 13:58

hai ho!

Windom 29 Jan 2010 14:52

Doar mie imi apare prostia aia cu piata auto pe pagina sau se intimpla si la case mai mari?:-/

StefanDo 29 Jan 2010 15:06

da, tie! pen'ca-ti pui violu' din irr pe repeat si mai bei si vin pe deasupra! :)

Windom 29 Jan 2010 15:12

pai e frustrant...:-<

djinjis 29 Jan 2010 15:21

'ex

am impresia ca ti se pare ca ma intereseaza parerea ta. tin sa te linistesc pe aceasta cale. mi se rupe de tine si de tot ce tine de tine, indiferent de ce poza o sa-ti pui la avatar, totusi ti-as fi recunoscator daca nu te-ai mai excita uitandu-te la a mea. masturbatul asta cu poze de pe net are un farmec pana la o anumita varsta. grow up. iar daca eu am facut o remarca despre un avatar, nu veni tu ca un maimutoi sa ma imiti ca un papagal. okje?

mamitau 29 Jan 2010 18:45

Ete domne la ei...Astia(anumiti moderatori) stiu sa scrie corect cuvantul recalcitrant :)).

Mi se rupe si se indoaie de parerea ta despre comportamentul recalcitrant sau inadecvat pe care il spui tu prin medota banului.:)) Dute'mata (poti sa mai dai o data cu banu'):))

Gospin 29 Jan 2010 21:00

Asta e cremaxx, se vede dupa felul cum rade ca 'cretinu' :|

paul_aramis 30 Jan 2010 00:34

Gospin, high five!

Judex 30 Jan 2010 04:35

Iar n-am acces pe forumul Halebardului, asa ca voi scrie aici apropo de ce se intampla acolo: urata natie suntem!

StefanDo 30 Jan 2010 08:18

judex, ignore

mamitau, banat permanent (si pe ip)

Dragomara 30 Jan 2010 08:27

Originally Posted by Judex:

Iar n-am acces pe forumul Halebardului, asa ca voi scrie aici apropo de ce se intampla acolo: urata natie suntem!

Şi tu?! Credeam că io am picat în dizgraţie! ;) =)) =)) =)) =))

Pitbull 30 Jan 2010 09:13

Nu confunda natia cu situatia!
(Stii bancu' nu? ;) )

Alex Leo Serban 02 Feb 2010 12:54

intrucit topicul 'criticul de film preferat' (1) a fost inkis - cam intempestiv dupa opinia mea, intrucit asteptam totusi un raspuns al gloriei... -, ma vad nevoit sa postez aici...

... pt k nu pot sa las in aer ac perla de intelepciune* marca pitbull:

'E clar cä spumegä pentru cä alti doi nominalizati (inclusiv unul pe care-l uräste) au primit mai multe voturi decât el.'

yeah right... categoria 'din putul gindirii'

'ura' este calda; dispretul meu este rece!
tot e bine k primul clasat ramine gorzo, & nu pitbull, altfel ar fi fost de risul curcilor & nurcilor...
pd alta parte, asta arata k si 'cu pile', si cu discreditarea sistematik a lui als, pitbull nu va reusi niciodata sa iasa 'number one'... there's justice after all :D

in ce ma priveste, i made my point.
eu am fost - deja - 'nr 1' pe cinemagia, e frumos & normal sa mai iasa si altii.

* mai e si aia - in care mi-a scris (!), kiar aici pe cinemagia (mesaj privat), dupa conflictul de strada (!), sperind k ii voi raspunde... =))
oare din ce stofa sint facuti astfel de oameni??? material de proasta calitate, cu urzeala rara; au impresia k insultele sau (k in ac caz) pumnii 'ies la spalat' in apa dimboviteana, uitate. asa o fi - la dimboviteni -, doar k eu sint croit din alt material: parte sirbesc, parte unguresc ;)
si ma mai inrudesc si cu a.c. cuza! :D

keepwalking 02 Feb 2010 13:06

ALS,
o simpla intrebare: chiar nu te incearca o jena cand citesti sustineri precum cele de mai jos? :))

"Hulot, Halebardul9 ,10 daca nu-l votati pe ALS ma supar! Cei care il cititi si il admirati aici si peste tot pe ALS, votati:
http://www.cinemagia.ro/forum/showth...t=96657&page=5
daca nu se mai poate vota, facem alt poll, facem ceva! Si n-a luptat chiar singur, are sustinatori, dar "artileria grea" nu mai intra pe siteul ala! Egon, Chill, Pickle, Silver, Of Cairo, Bogie , cati nu sunt, dar nu citesc acel site infect! Hulot, te rog sa votezi, te roooog:)"

Gloria 02 Feb 2010 13:09

Revenind la poll- cel de acum e pe atat de legitim, cu toate nominalizarile sale, pe cat era unul similar in 2009. Incomplet, da. Pacat ca a scos la iveala atat de multe lucruri urate din cativa forumisti.

Revenind la apelativul "duduie", in continuare cred ca e nepoliticos. Am inteles ca nu ai fost animat de rea intentie cand mi te-ai adresat asa.

manwithamoviecamera 02 Feb 2010 13:10

*keepwalking
de ce sa-i fie jena, pe blogul lui egon am intrat si eu, presupun ca sunt nishte persoane absolut ok,;) nu ca unii de pe pe aici>:) si daca userii ar fi de alta calitate, voturile ar sta cu totul altfel, logicB-)

Pitbull 02 Feb 2010 13:11

Dupä cum se vede, acest personaj nu mai inträ pe forum decât ca sä se räzbune, sä pläteascä polite, sä provoace animozitäti, sä räspândeascä jigniri, calomnii, minciuni - în timp ce pe coclauri ne insultä, ne mânjeste cu zoaie, se hlizeste la adresa noasträ. S-a zis cu informatiile utile, cu linkurile, cu relatärile de la festivaluri, etc.
De ce-l mai toleräm? Doar pentru cä relativa lui notorietate ne timoreazä prea mult?
A primit avertismentul aspru pe care l-am solicitat?
Sau, dacä nu, existä vreun motiv legitim de a-l trata cu mänusi?

Repet: cer insistent sä i se acorde un avertisment drastic, urmat de bannare în caz de recidivä.
Si sä nu i se steargä mesajele - tocmai pentru a se vedea clar DE CE a fost sanctionat.
Suntem un forum demn si cu respect fatä de lege si moralitate, sau ce suntem...?

manwithamoviecamera 02 Feb 2010 13:13

Originally Posted by Gloria:

Imi amintesc de A.I. Cuza ca isi insela sotia si ca cel putin unul din fii lui s-a sinucis...

Revenind la poll- cel de acum e pe atat de legitim, cu toate nominalizarile sale, pe cat era unul similar in 2009. Incomplet, da. Pacat ca a scos la iveala atat de multe lucruri urate din cativa forumisti.

Revenind la apelativul "duduie", in continuare cred ca e nepoliticos. Am inteles ca nu ai fost animat de rea intentie cand mi te-ai adresat asa.

Quote:

Imi amintesc de A.I. Cuza ca isi insela sotia si ca cel putin unul din fii lui s-a sinucis...


=)) in cartzile de istorie au uitat sa scrie asta. in plus, als cred ca a si glumit, si care e problema? si audrey hepburn avea sange albastru, etc.

illotempore2002 02 Feb 2010 13:14

Va luati prea mult in serios, toti. Pe voi insiva si pe opiniile voastre.
(:|

Gloria 02 Feb 2010 13:17

stai, manwithamoviecamera, ca leo se referea la a.c. cuza, nu a.i. cuza. Si mai rau... Legionar; sub auspiciile lui, legionarii au omorat oameni nevinovati


All times are GMT +2. The time now is 15:34.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.