Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Bursa

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 May 2004, 14:24   #21
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by Mala Portugal:
Vreau s-o vad si pe asta! Anyway...pe ce baza vrei sa fie exclus santajista sensibila ce esti?

pe criterii de discriminare sexuala
nu, trebuie exclus pentru ca prezenta lui pe forum provoaca 'flame-uri'. de multe ori off-topic, tine cu dinadinsul sa fie remarcat, fie flatulind-l pe alex leo serban, fie showing off his presumptiuos presence at cannes, etc. oamenii trecuti de 30 de ani ar trebui sa stea la casa lor, sa lase forumurile.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 May 2004, 14:35   #22
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
pentru Mala... sunt sub 30 de ani. pe ALS il respect, nu-l "flatulez". Alex Leo daca are mai mult de 30 de ani ar trebui sa plece de pe forum? Cu cine ramane Cinemagia?
Mala, sper ca la anu', dupa ce treci prin experienta TIFF-ului, sa ne vedem la Cannes.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 May 2004, 14:39   #23
Mala Portugal
Guru
 
Mala Portugal
 
Join Date: Nov 2003
Location: Vanity Case
Posts: 1,445
Originally Posted by Ambra Blu:
nu, trebuie exclus pentru ca prezenta lui pe forum provoaca 'flame-uri'. de multe ori off-topic,
De parca a ta n-ar fi provocat pana acum

Originally Posted by Ambra Blu:
tine cu dinadinsul sa fie remarcat
N-a inventat el grandomania pe forumul asta...
__________________
"Someone has to kick the Mickey Mouse out of our heads"
Mala Portugal is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 May 2004, 14:56   #24
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by herbert:
ma injuri de mama si cum iti vine la gura si te mai si superi esti chiar un caz special! eu nu te injur, iti sugerez ca trebuie sa fii mai respectuos, sa nu insulti... mi-e mila AB. nu mai existi, un timp, pentru mine...

Salomeea, esti, iata, unul dintre putinele cazuri cind conflictul chiar nu l-am mai inceput eu. Cind pretindeai ca nu stii ca sint, de fapt, barbat, si voiai sa te spargi in figuri cu injuraturi categorie B; asta una. un ald oilea motiv pentru care mi se pare ca esti doar un rahat de forum e ca vrei sa fii socant si dur, si nu-ti iese. Mie cel putin imi iese, my friend.

De suparat, eu nu pe tine ma supar, de la tine astept doar scuze. In schimb, ma supar pe cinemagia daca nu iti da un cartonas galben, o avertiazre scrisa cu sticky, un sut in cur, ceva. Daniel, ai legatura.
Ambra Blu is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 May 2004, 15:06   #25
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
cu aceeasi gratie care ma caracterizeaza, si flat(ul)at de atentia acordata poolii, ca si virstei mele, va raspund: alex leo serban are 45 de ani, dar nu-i poarta pe toti deodata
PS ambra, potoleste-te! crezi ca daca esti un mucos mucalit esti in drept sa faci ordine pe forum, sau ce? si iar recurgi la limbaj grosolan & expresii licentzioase, tz-tz-tz... :hmm: pe bune acuma, sa-mi suflu mucii-n gura ta de nu-mi pare rau ca vii la tiff :sick:
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:27.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells