Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 06 May 2016, 01:34   #1
natalia_castego
Novice
 
natalia_castego
 
Join Date: Apr 2016
Posts: 5
Exclamation Cum se numeste acest film?

Am vazut un film, dar nu stiu cum se numeste. Tot ce pot sa va explic despre el este ca: o inteligenta artificiala care se cheama Stacy sau Stacey ii inchide pe unu si pe una in ceva baza,inteligenta este ceva calculator ce vorbeste, in fine intr-un loc ii inchide. Intr-un moment femeia se baga pe locul de aerisire si Stacy o inchide acolo si incepe sa o incalzeasca, s-o fiarba. s-o coaca. Dar la un momendat ea iese din aerisire, aproape moarta , dar isi revine. Nu stiu sigur ,daca nu are si ceva furtuni pe afara, ceva asa, mai apocalyptic .Ea din cate imi amintesc este cam roscata la par, mai spre blond. Are parul lung, nu foarte. Ajutati-ma sa stiu cum numeste acest film. Va rog,.

Last edited by natalia_castego : 13 May 2016 at 16:32.
natalia_castego is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Jun 2016, 11:51   #2
natalia_castego
Novice
 
natalia_castego
 
Join Date: Apr 2016
Posts: 5
Unhappy No, iaca ca am gasit filmu', fara ajutor ! Mersi foarte mult, cum sa nu, ENORM!!!

Trebuie sa astepti juma de an, pana sa il mai vezi intimplator la TV si nimeni pe forum, 300 de persoane ce au vazut postarea, nu numai a mea, ci o groaza ce intra zilnic, sa nu iti zica macar : ma fato, nu stiu. Din 300 ,una macar.
http://www.cinemagia.ro/filme/nuclea...nuclear-31943/
natalia_castego is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Jun 2016, 19:27   #3
margott
Guru
 
margott
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 389
Vai, dar cat orgoliu. Pana la tine nu s-a mai suparat nimeni aici pe forum ca n-a primit mesaje cu "nu stiu". Bine ca ai gasit filmul, la ce te mai superi aiurea-n tramvai ?
margott is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Jun 2016, 12:26   #4
natalia_castego
Novice
 
natalia_castego
 
Join Date: Apr 2016
Posts: 5
Red face Scuze, am scris la nervi!

Imi pare rau daca am suparat pe cineva, dar cand m-am uitat la alte postari pe forum, care sunt postate de anii de zile, si abia luni dupa cineva le raspunde ceva concret, mam cam enervat. Sunt unii utilizatori care iau posesie pe o intrebare care o deschide cineva pe forum. Ala deschide topicu', interbarea, si vine altu si punee una in acelasi topic. Daca ma insel, scuze iarasi. Imi cer scuze de la margott.
natalia_castego is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Jun 2016, 21:51   #5
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
relax natalia. Nimeni nu se supara, ca ii taiem nasu . Intelegem si supararea lui margott care daca ar fi intuit filmul din descrierea ta, cu siguranta te-ar fi ajutat, ca multi de pe-aici, asa ca nu trebuia sa certi pe nimeni si intelegem si supararea ta. Dar poate ca nimeni chiar nu stia despre ce film e vorba sau la fel de bine, poate descrierea ta nu era destul de detaliata.

Bine macar ca ai aflat despre ce film e vorba, chiar si din intamplare...

Last edited by alali : 11 Jun 2016 at 21:54.
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jun 2016, 11:20   #6
natalia_castego
Novice
 
natalia_castego
 
Join Date: Apr 2016
Posts: 5
Smile

mersi alali, ai dreptate, mersi.
natalia_castego is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jun 2016, 20:20   #7
margott
Guru
 
margott
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 389
Eeee, nu se supara nimeni aici, ca n-avem nimic de impartit. Ziceam doar ca in locul tau, eu as fi fost prea bucuroasa ca am gasit filmul ca sa mai cert pe cineva.
margott is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jun 2016, 23:28   #8
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
Originally Posted by natalia_castego:
mersi alali, ai dreptate, mersi.

Nu face nimic, nici macar placere, ca sa citez un amic virtual

Sunt permanent aici ca sa aplanez orice intelegere intre forumisti, turnand si eu niste benzina peste foc
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:44.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells