Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 24 Jan 2008, 20:44   #21
Cazeemeer
Guru
 
Cazeemeer
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 588
Eu chiar nu pricep ce te nemultumeste pe tine. Serios. Ce e atat de absurd in a ti se cere sa raspunzi on-topic, sa exprimi idei coerent si nu ca flux al constiintei sau sa renunti la lamentatiile/halucinatiile personale? Si ce rost are circul asta cu "amintirile de aur"?
Asta e un spatiu public, ca atare ceea ce exprimi aici trebuie sa respecte niste reguli. Sunt reguli minime si extrem de flexibile (de altfel, nimic din ce ti s-a cerut nu e complet interzis; se pot face oricare din chestiile alea, daca se fac cu suficient stil cat sa nu irite preponderent lumea, cum se intampla in cazul tau) care exista ca urmare a faptului ca forumul nu e terenul tau de joaca personal, ci un spatiu comun. Iar daca nu poti si nu poti proceda altfel, fa-ti un topic propriu, ca IMM si Mel, si agita-te acolo de unul singur pana dai in carpal tunnel syndrome, si foloseste restul forumului pentru discutii normale. Incearca, in primul rand, de dragul exercitiului, sa nu mai postezi mesaje care te au pe tine ca subiect fundamental (si scoate si "amintirile de aur" din mesaje). Restul chestiilor vor veni de la sine.
Cazeemeer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jan 2008, 21:27   #22
Supastar
Guru
 
Supastar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Timisoara
Posts: 1,286
Send a message via Yahoo to Supastar
io nu inteleg d c nu-l baneaza cineva odata.
e 100% spam. tot timpul.
Supastar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jan 2008, 22:44   #23
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by Cazeemeer:
forumul nu e terenul tau de joaca personal, ci un spatiu comun. Iar daca nu poti si nu poti proceda altfel, fa-ti un topic propriu, ca IMM si Mel, si agita-te acolo de unul singur pana dai in carpal tunnel syndrome, si foloseste restul forumului pentru discutii normale.
De acord. Corect! Ai dreptate!

Am sa continui in atelier unde am deja un blog al meu si probabil am sa mai deschid un al doilea - pt aceste vremuri grele... Poate ar mai fi nevoie de inca unul la Condica, acolo imi pot varsa vehementa in tihna (desi am deja unul: Reclamatia Diverta, ma rezum la el...). Momentan nu am timp de asta.

Ok, am sa incerc sa fac asa cum, civilizat, mi-ai cerut.


Un mesaj din Colectia de Neuitat: "Amintiri de Aur".


@Supastar: Asta cu Amintirile de Aur, nu te mai ofusca si irita inutil, nu-i cine stie ce, doar un bazbaldac circumstantial, efemer.
Timpul iti (va) va confirma asta. Trust-me!
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Jan 2008, 21:59   #24
Mel
Senior
 
Mel
 
Join Date: Jan 2008
Location: Brasov
Posts: 121
Send a message via Yahoo to Mel
Mie unul imi pare ca @Neuptolem nu e nici pe departe atat de dezordonat (fiind vorba de fapt de o sensibilitate mai mare) pe cat este forumul asta de...cazon
__________________
Cand apar, mai intai apar mentalitatile, si dup'aceea institutiile.
Cand dispar, e taman pe dos.
Melus Negrescu
Mel is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Feb 2016, 19:13   #25
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs down Un salbatic...analfabet

Despre specimenul Neuptolem ( credeti-ma , am cautat alte locuri unde sa postez , dar n-am gasit) Mai demult , pe contul mihnea_badea , i-am trimis acestui specimen agramat si certat cu inteligenta si logica o cerere de prietenie . El mi-a trimis un mesaj injurios ( nu-l pot reproduce aici ) care continea si o chestie cu handralai si cocosi .L-am rugat sa-mi explice , dar el m-a injurat si tot asa . Asa ca , nu-i trimiteti cereri de prietenie acestui nesiporc agramat si certat cu bunele maniere si bunul-simt daca nu vreti sa fiti injurati si sa va pomeneasca tot neamul in "epitetele" adresate voua , da??/ Numai cand ma gandesc la injuraturile lui , ma apuca scarba... de un milion de ori ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Feb 2016, 09:46   #26
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs up Neuptolem banat

Neuptolem este ,cum am spus mai sus , un specimen insuportabil .Cred ca voi face un poll "Sa fie specimenul insuportabil Neuptolem banat sau sa ramana ?" Desigur ,Neuptolem nu va avea drept la vot pe acest poll :LOL .Cer moderatorilor sa tina cont de rezultatele topicului si poll-ului...
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:27.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells