Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 15 Oct 2002, 20:23   #1
PoliFanAthic
Guru
 
PoliFanAthic
 
Join Date: Oct 2002
Location: Timisoara
Posts: 1,434
Send a message via ICQ to PoliFanAthic Send a message via AIM to PoliFanAthic Send a message via MSN to PoliFanAthic Send a message via Yahoo to PoliFanAthic
Sunt sigur ca nu sunt primul care observa acest lucru...si anume: posibilitatea de a vota la fiecare 30 de minute in acest top, il face sa nu fie o sursa solida dupa care sa decizi ce filme sa vezi! Sunt vreo 3 persoane, care se trezesc ca vor sa aduca filmul "X"(unde "x" este numele unui film) undeva in frunte, sau vor sa-l "ruineze" din punct de vedere al mediei...si gata! E ca si facuta treaba...parerea mea este ca ar fi mai bine un singur vot pe ip...ar fi mai putine voturi, dar ce sa facem...macar ne-am putea baza pe ce scrie aici!
Totodata, nu am inteles de ce nota maxima este 8...ar trebui sa fie pana la 10...dar asta nu este cine stie ce problema. Ce ma deranjeaza este si faptul ca poti vota la filme despre care nu stii mai nimic!(HP 3 de ex.) Adica, nu vad nici o logica in asta...si din nou parerile personale a doua/trei persoane, sau eu stiu cate, au facut ca acest film sa aiba nota 4,0 si ceva...adica, bine fratilor! Nu vi-a placut, ati votat odata si gata! Asa ar trebui sa fie...parerea mea, cel putin...
PoliFanAthic is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:30.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells