Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 06 Mar 2009, 00:34   #1
Luna
Novice
 
Luna
 
Join Date: Mar 2009
Location: Iasi
Posts: 1
Dezamagita!!

Dezamagita! Din ce cauza?? :hmm: Pentru ca mi se lungesc ochii la toate afisele cu prezentari de filme a fiecarui cinema, si vad numai vechituri, daca pot spune asa ( E vorba de cinematografele din Iasi )... :sad: Vreau sa vad "TWILIGHT".. Si sunt sigura ca nu sunt singura.. Faceti ceva mari afaceristi ieseni al cinematografelor.. Atrageti-va clientii, nu ii fugariti.. Chiar trebuie sa fim nevoiti sa mergem in alte judete pentru a vedea filmele asteptate cu nerabdare?? Si totusi voi astepta sa vad "TWILIGHT" in IASI.. A da.. Si "Yes man".. Variante sunt!
Luna is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2009, 00:49   #2
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Sper ca distribuitorii sä arunce o privire aici, si sä reactioneze în consecintä.
Din päcate, condica e dedicatä sugestiilor si reclamatiilor privitoare doar la forumul si site-ul nostru, nu la problemele cinematografice de ordin general...
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Mar 2009, 16:45   #3
dariuca
Novice
 
dariuca
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1
Re: Dezamagita!!

Originally Posted by Luna:
Dezamagita! Din ce cauza?? :hmm: Pentru ca mi se lungesc ochii la toate afisele cu prezentari de filme a fiecarui cinema, si vad numai vechituri, daca pot spune asa ( E vorba de cinematografele din Iasi )... :sad: Vreau sa vad "TWILIGHT".. Si sunt sigura ca nu sunt singura.. Faceti ceva mari afaceristi ieseni al cinematografelor.. Atrageti-va clientii, nu ii fugariti.. Chiar trebuie sa fim nevoiti sa mergem in alte judete pentru a vedea filmele asteptate cu nerabdare?? Si totusi voi astepta sa vad "TWILIGHT" in IASI.. A da.. Si "Yes man".. Variante sunt!

twilight va rula la glendale, in iasi, incepand cu 20 martie. mai asteapta putin :happy:
dariuca is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Mar 2009, 16:58   #4
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Re: Dezamagita!!

Originally Posted by Luna:
Dezamagita! Din ce cauza?? :hmm: Pentru ca mi se lungesc ochii la toate afisele cu prezentari de filme a fiecarui cinema, si vad numai vechituri, daca pot spune asa ( E vorba de cinematografele din Iasi)

vechituri ?! ai 2 malluri cu multiplex in oras si tu vezi peste tot vechituri ?!
e de la ochelarii tai, taticu, nu de la oferta lor :hmm:
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Mar 2009, 17:59   #5
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Cand am citit mesajul Lunei, chiar am cautat pe internet programul filmelor la Cinema City, pentru ca stiam ca la Cluj aparuse deja filmul. Si, surpriza, la Cluj rula "Twillight", la Iasi nu.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Mar 2009, 18:11   #6
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by corinka:
Si, surpriza, la Cluj rula "Twillight", la Iasi nu.

conspiratie ! separatismul maghiar loveste din nou !
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Mar 2009, 14:51   #7
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
eu sunt dezamagita ca exista 45 mii de posturi in topicul cafenea si numai 1200 la clasic??????????


My god, cum e posibil asa ceva?

ce-ar fi sa inchidem topicul numit cafenea? pt ca lumea sa se concentreze pe film, iara nu pe barfe si discutii tampite????

evident, topicul face trafic. dar e atat de scarbos!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:28.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells