Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 15 Apr 2009, 19:54   #321
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
care ura desteapto?
ma faci peste tot curva, eu te evit, ma ataci, ii asmuti si pe altii impotriva mea si acuma tot eu sunt cea care te uraste? de cate ori m-am luat eu de tine? vrei sa numaram de cate ori m-ai atacat tu si de cate ori eu?

sau vrei sa publicam mp-ul trimis lui marx in care ii marturiseai ca ma detesti?

jeeesus, uneori ti-ar prinde bine daca ti-ai folosi ogica.

nu stiam de regula cu informatiile private care nu pot fi furnizate iar daca voi fi banata, nu e nici o tragedie dupa cum se observa, am perioade lungi in care nu intru aici. so, sa nu crezi ca imi vei face un mare rau!

curva tot curva moare - iar AMANT AI si iti detesti SOTUL pt ca este un tzaran incuiat care abia stie sa citeasca (daca este adevarat ceea ce mi-ai marturisit tu)...motiv pt care esti frustrata si vii aici sa desfiintezi pe toata lumea pt ca daca l-ai desfiinta pe el, ti-ar invineti un oki

ma bucur ca ti-ai reparat dintii!

acuma mai urmeaza un alt mare vis sa ti se indeplineasca: sa iesi si tu o data in viata ta din satul ala, si sa ajungi macar pt 2 zile la Bucuresti!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:57   #322
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by Liviu-:
Corinka, nu stiu daca ai reusit sa treci prin topic inainte sa inceapa mica neintelegere, dar se pusese problema alegerii unui nou moderator. Asa cum au mai facut si alte persoane inaintea mea, eu am insirat numele unor persoane care cred ca ar merita o asemenea "functie". Bineinteles daca doresc ca nu le obliga nimeni.

Mica? Topicul aproape si-a triplat numarul de pagini intr-o singura dupa-amiaza! Si, cine stie, poate ca din poveste mult mai este!

Am vazut, pana la urma propunerile pentru moderatori au fost samanta pentru conflict. Eu as fi dispusa sa incerc, dar numai daca nu se supara nimeni.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 19:57   #323
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Pauline Kael:
Mai ai ceva de scris? Spune,ca m-ai calmat,mersi,Illo, esti o dulce.:-)


cred si eu ca te-ai calmat, te-am bagat in sfarsit in seama, ti-am scris mai mult de 2 randuri, pt ca asta e motivul pt care m-ai agresat constant

in sfarsit, ti-am raspuns!

amarata de tine!

Originally Posted by Liviu-:
Nu te speria. Asa a fost dintotdeauna, ba chiar si mai rau daca nu ma insel. Atat timp cat te limitezi la sectiunile dedicate exclusiv cinematografiei s-ar putea sa ai norocul de a nu te intalni cu astfel de situatii.

nu stiu cui i te adresezi aici

Last edited by Pitbull : 16 Apr 2009 at 07:21.
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:01   #324
marius
Novice
 
marius
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 17
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by marius:
Cred că aţi greşit numele topicului, ar trebui să se numească [BÎnjurături pentru moderatori[/b]

PS: Când am intrat pe forumul acesta am crezut că voi găsii nişte persoane cu capul pe umeri, dar văd că unele au confundat acest forumul Cinemagia cu site-ul spitalului din Berceni.
Pe siteul ala scrii tu? Eu nu stiam ca au site.Te-ai logat in 2001 si abia azi ai intrat ca sa arunci si tu o pietricica,doar e Saptamana Mare,nu? :-) In mine,ca merit,asa e.

Nu m-am logat în 2001, sunt înregistrat aici de maxim un an, dar nu cred ca e asa important când şi cât scriu pe forum. Nu intru aici ca să cresc numărul de posturi sau să-mi pierd timpul (ca alte persoane) , ci ca să mai aflu şi eu câte ceva despre filme, şi să citesc părerile unor persoane care se pricep la acest lucru.
marius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:03   #325
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by illotempore2002:
care ura desteapto?
ma faci peste tot curva, eu te evit, ma ataci, ii asmuti si pe altii impotriva mea si acuma tot eu sunt cea care te uraste? de cate ori m-am luat eu de tine? vrei sa numaram de cate ori m-ai atacat tu si de cate ori eu?

sau vrei sa publicam mp-ul trimis lui marx in care ii marturiseai ca ma detesti?

jeeesus, uneori ti-ar prinde bine daca ti-ai folosi ogica.

nu stiam de regula cu informatiile private care nu pot fi furnizate iar daca voi fi banata, nu e nici o tragedie dupa cum se observa, am perioade lungi in care nu intru aici. so, sa nu crezi ca imi vei face un mare rau!

curva tot curva moare - iar AMANT AI si iti detesti SOTUL pt ca este un tzaran incuiat care abia stie sa citeasca (daca este adevarat ceea ce mi-ai marturisit tu)...motiv pt care esti frustrata si vii aici sa desfiintezi pe toata lumea pt ca daca l-ai desfiinta pe el, ti-ar invineti un oki

ma bucur ca ti-ai reparat dintii!

acuma mai urmeaza un alt mare vis sa ti se indeplineasca: sa iesi si tu o data in viata ta din satul ala, si sa ajungi macar pt 2 zile la Bucuresti!

Mihaela,(sau cum te cheama),eu nu ma voi cobori intr-atat incat sa dau detalii din viata ta personala.Sotul meu este la a doua facultate,si urmeaza si un master.Are un salariu cum nu visezi,urmeaza sa ne mutam intr-o casa mai mare.Deci nu e asa cum il faci tu,dar putem afla unde stai ,ca sa-i spui in fata ce scrii aici(ti-am zis ca pot da de tine usor,nu bravez,nu te amenint,as vrea doar sa vad ce zici).
Nu stiu de ce te intereseaza viata mea,ma simt flatata.

1.Cand am scris pe topicul "Filmul despre arte" tu si Marx v-ati luat de mine in stilul caracteristic grobian.
2.Am inghitit multe de la tine,am vrut sa ne imprietenim virtual,si tu ai spus ca marx si cu tine doreati un sex in trei,ca esti innebunita dupa sex,ca nu exista morala,ca te visai Lolita ca iti place incestul,etc.
3.esti abila,stii sa manipulezi,dar cine te simte stie ca esti f rea.
4.eu iti dedicam melodii(Frida ,Almodovar) si tu ma jigneai pe mess si pe forum.
5.Asta-i tot,n-am nimic cu tine,dar te simt,esti rautacioasa,nu evvb de temperament,nu suporti sa fii pe locul doi,trei.
6.Subiectul Illotempore,prietenii ei,sustinatoirii ma plictieste sincer,chiar nu ma intereseaza,agrewsivitatea ta nativa ma adoarme.
7.Iti doresc numai bine .
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:04   #326
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by marius:
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by marius:
Cred că aţi greşit numele topicului, ar trebui să se numească [BÎnjurături pentru moderatori[/b]

PS: Când am intrat pe forumul acesta am crezut că voi găsii nişte persoane cu capul pe umeri, dar văd că unele au confundat acest forumul Cinemagia cu site-ul spitalului din Berceni.
Pe siteul ala scrii tu? Eu nu stiam ca au site.Te-ai logat in 2001 si abia azi ai intrat ca sa arunci si tu o pietricica,doar e Saptamana Mare,nu? :-) In mine,ca merit,asa e.

Nu m-am logat în 2001, sunt înregistrat aici de maxim un an, dar nu cred ca e asa important când şi cât scriu pe forum. Nu intru aici ca să cresc numărul de posturi sau să-mi pierd timpul (ca alte persoane) , ci ca să mai aflu şi eu câte ceva despre filme, şi să citesc părerile unor persoane care se pricep la acest lucru.

un om rezonabil, in sfarsit

Bravo, Marius, dont waste time, e prea pretios
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:04   #327
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Originally Posted by illotempore2002:
Originally Posted by Liviu-:
Nu te speria. Asa a fost dintotdeauna, ba chiar si mai rau daca nu ma insel. Atat timp cat te limitezi la sectiunile dedicate exclusiv cinematografiei s-ar putea sa ai norocul de a nu te intalni cu astfel de situatii.

nu stiu cui i te adresezi aici

Era pentru marius. Am uitat ca in topicul asta apar cate 5 mesaje pe minut si nu se mai intelege nimic. Data viitoare dau quote. (de fapt asta a fost data viitoare, dar am dat quote)
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:08   #328
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by illotempore2002:
care ura desteapto?
ma faci peste tot curva, eu te evit, ma ataci, ii asmuti si pe altii impotriva mea si acuma tot eu sunt cea care te uraste? de cate ori m-am luat eu de tine? vrei sa numaram de cate ori m-ai atacat tu si de cate ori eu?

sau vrei sa publicam mp-ul trimis lui marx in care ii marturiseai ca ma detesti?

jeeesus, uneori ti-ar prinde bine daca ti-ai folosi ogica.

nu stiam de regula cu informatiile private care nu pot fi furnizate iar daca voi fi banata, nu e nici o tragedie dupa cum se observa, am perioade lungi in care nu intru aici. so, sa nu crezi ca imi vei face un mare rau!

curva tot curva moare - iar AMANT AI si iti detesti SOTUL pt ca este un tzaran incuiat care abia stie sa citeasca (daca este adevarat ceea ce mi-ai marturisit tu)...motiv pt care esti frustrata si vii aici sa desfiintezi pe toata lumea pt ca daca l-ai desfiinta pe el, ti-ar invineti un oki

ma bucur ca ti-ai reparat dintii!

acuma mai urmeaza un alt mare vis sa ti se indeplineasca: sa iesi si tu o data in viata ta din satul ala, si sa ajungi macar pt 2 zile la Bucuresti!

Mihaela,(sau cum te cheama),eu nu ma voi cobori intr-atat incat sa dau detalii din viata ta personala.Sotul meu este la a doua facultate,si urmeaza si un master.Are un salariu cum nu visezi,urmeaza sa ne mutam intr-o casa mai mare.Deci nu e asa cum il faci tu,dar putem afla unde stai ,ca sa-i spui in fata ce scrii aici(ti-am zis ca pot da de tine usor,nu bravez,nu te amenint,as vrea doar sa vad ce zici).
Nu stiu de ce te intereseaza viata mea,ma simt flatata.

1.Cand am scris pe topicul "Filmul despre arte" tu si Marx v-ati luat de mine in stilul caracteristic grobian.
2.Am inghitit multe de la tine,am vrut sa ne imprietenim virtual,si tu ai spus ca marx si cu tine doreati un sex in trei,ca esti innebunita dupa sex,ca nu exista morala,ca te visai Lolita ca iti place incestul,etc.
3.esti abila,stii sa manipulezi,dar cine te simte stie ca esti f rea.
4.eu iti dedicam melodii(Frida ,Almodovar) si tu ma jigneai pe mess si pe forum.
5.Asta-i tot,n-am nimic cu tine,dar te simt,esti rautacioasa,nu evvb de temperament,nu suporti sa fii pe locul doi,trei.
6.Subiectul Illotempore,prietenii ei,sustinatoirii ma plictieste sincer,chiar nu ma intereseaza,agrewsivitatea ta nativa ma adoarme.
7.Iti doresc numai bine .

nu mai inventa ca se simte de la o posta daca ai fi avut viata fericita pe care o descrii, nu ai fi stat 95% din timp aici, nu ai fi fost atat de distrusa, atat de disperata, atat de labila psihic, nu crezi?

un om caruia ii merge bine nu are iesirile tale.....let's get serious, nu vezi ca fanteziile tale nu au sustinere?

gata papuse, nu-ti mai raspund, te-ai lins pe bot de atentie de la mine pt inca un an!

hai, du-te si sinucide-te si lasa-ne!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:09   #329
halebardul
Guru
 
halebardul
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,916
Send a message via Yahoo to halebardul
Originally Posted by marius:
Nu m-am logat în 2001, sunt înregistrat aici de maxim un an, dar nu cred ca e asa important când şi cât scriu pe forum. Nu intru aici ca să cresc numărul de posturi sau să-mi pierd timpul (ca alte persoane) , ci ca să mai aflu şi eu câte ceva despre filme, şi să citesc părerile unor persoane care se pricep la acest lucru.

totusi, in dreptul tau scrie: join date Aug 2001
iar daca vrei sa afli cate ceva despre filme, tu intri la Condica de sugestii si reclamatii/Reprosuri pentru moderatori?
halebardul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:11   #330
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by illotempore2002:
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Cer bannarea lui Illotempore pt ca a incalcat regulamentul! A spus lucruri personale pe un forum public fara acordul userului personal! Luati masuri! Eu acestei fatuci nu i-am adresat nici un cuvant azi.Ma uraste de moarte ,dar nu stiu de ce.
Nu sunt poze goala sunt in lenjerie,nici macar sutien si chiloti,un fel de neglijeu.
Nu ti-am vb despre amant,pt ca nu am,e important ce crede familia mea,nu tu.
Da,sunt o curva penala,pune pozele alea trucate sau nu unde vrei, tu si tovarasii tai,nu sunt personalitate publica.
Am fost la stomatolog,premolarul meu e la loc si arat mai bine decat inainte.
Multumita? Mersi ca m-ai calmat cu grija ta pt tine.
Illo,de unde atata ura pt mine?A,am un baitetel,cine ti-a permis sa scrii asta pe un forum public,fara acordul meu?
Da,nu am timp sa vin in Bucuresti,sau cand vin imi vizitez rudele,nu toti psihopatii de pe net,in viata reala sunt f linistita.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:15   #331
marius
Novice
 
marius
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 17
Originally Posted by halebardul:
Originally Posted by marius:
Nu m-am logat în 2001, sunt înregistrat aici de maxim un an, dar nu cred ca e asa important când şi cât scriu pe forum. Nu intru aici ca să cresc numărul de posturi sau să-mi pierd timpul (ca alte persoane) , ci ca să mai aflu şi eu câte ceva despre filme, şi să citesc părerile unor persoane care se pricep la acest lucru.

totusi, in dreptul tau scrie: join date Aug 2001
iar daca vrei sa afli cate ceva despre filme, tu intri la Condica de sugestii si reclamatii/Reprosuri pentru moderatori?

Din moment ce s-a schimbat skin-ul forumului, mai intru din când în când, poate aflu ceva noutăţi despre utilizare forumului dpdv tehnic.
marius is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:17   #332
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
probabil ca stefan nu e acum logat, cand se va loga probabil ma va bana, mare smecherie vine pastele acum, cine mai sta pe forum? sunt de acord cu banarea!

eu recunosc ca nu stiam acea regula, nu am mai vazut o asemenea "spetza" pe acest forum, nu am mai auzit.

noi sa fim sanatosi!

illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:20   #333
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Illotampo,eu de fapt nu voiam bannarea ta,o voiam pe a mea,sper s-o obtin,dar nu e frumos ce ai facut.Stiu ca esti fixista,dar pe viitor ,cu alte situtatii si alte persoane iti recomand sa te comporti altfel.
Pacat ca nu recunsoti ce am zis,esti o provinciala amarata de la Tulcea care traieste pe presul prietenilor si doarme prin gari,si o suge pt o bucatica de paine,cum ti se pare? ca toti in jurul tau vor doar un sex usor si apoi sa te arunce ca pe o masea cariata iremediabil? ca traiesti in luma ta,ca esti otravita pana la mate si ca imi provoci repuslie cat o mie de pitbuli si marcsi la un loc?
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:21   #334
Suspect de bizar
Guru
 
Suspect de bizar
 
Join Date: Feb 2008
Location: În stânga ta.
Posts: 1,177
De ce s-o supărat Pauline?Îi mai mult de atât.Că o făcut-o Pitbull temperamentală îi prea puţin să ne „ieie morţii-n pulă”.
Suspect de bizar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:26   #335
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by illotempore2002:
Originally Posted by Pauline Kael:
a aparut si curva asta,fazana lu' marx.fa fai scris ca vrei sa ma banneze , tampita draculkui,te-a bagat cineva in seama? la ce ai venit? la ce te bagi?> crezi ca faci o impresie de mare lady ca ai venit tu sa invective in mine? e vizibil ce e vizibil,acum spala-te pe maini ca pillat din pont(vezi wiki).
fai frigido intelectual,care repeti mecanic ce spune tov dr,nu esti in stare sa scrii nici despre un desen animat ceva original...

dar am pomenit eu de tine???? am mentionat numele tau? am zis eu ceva de tine?.....aaaa, cred ca altceva s-a intamplat - te-ai identificat cu cele mentionate mai sus, adica cele care merita sa fie lasate in ferentari. nu-i asa pisi?

curva esti tu pt ca: trimiti poze cu tine goala barbatilor (cred ca jumate din barbatii de aici au poze cu tine goala), eu stiu 3 dintre ei care au aceste poze + ai un amant despre care mi-ai vorbit (by the way, am arhiva) - eu nu pot fi curva pt ca am 25 de ani, sunt absolut libera, nu am nici o obligatie fata de nimeni (spre deosebire de tine care esti maritata cu copii acasa) deci recunosti ca esti curva penala?

stirba esti tu - nu ai dinti in gura si tu esti cea de la care stiu asa ca nu te mai lua de altii



concluzie: faaaaah prapadito (asta e, experiementez si eu o data limbajul tau, it's funny enough) - stai dracu la tine acolo la tzara si viseaza la clipa in care o sa ai posibilitatea sa iesi din catunul ala odata intr-o plimbare-eveniment la Bucuresti.

Cer bannarea lui Illotempore pt ca a incalcat regulamentul! A spus lucruri personale pe un forum public fara acordul userului personal! Luati masuri! Eu acestei fatuci nu i-am adresat nici un cuvant azi.Ma uraste de moarte ,dar nu stiu de ce.
Nu sunt poze goala sunt in lenjerie,nici macar sutien si chiloti,un fel de neglijeu.
Nu ti-am vb despre amant,pt ca nu am,e important ce crede familia mea,nu tu.
Da,sunt o curva penala,pune pozele alea trucate sau nu unde vrei, tu si tovarasii tai,nu sunt personalitate publica.
Am fost la stomatolog,premolarul meu e la loc si arat mai bine decat inainte.
Multumita? Mersi ca m-ai calmat cu grija ta pt tine.
Illo,de unde atata ura pt mine?A,am un baitetel,cine ti-a permis sa scrii asta pe un forum public,fara acordul meu?
Da,nu am timp sa vin in Bucuresti,sau cand vin imi vizitez rudele,nu toti psihopatii de pe net,in viata reala sunt f linistita.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:28   #336
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Pot sa-mi aprind si eu o tigara? N-am fumat niciodata.
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:29   #337
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
http://www.cinemagia.ro/forum/privat...pm&pmid=223713
fac mesaje private vizibile,deci vreau bannare.Nu vreau s-o bannati pe Illo,isis doreste sa ramana pe forum,eu nu. Tipa mi-e indiferenta,nu stiu ce are.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:31   #338
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Lightbulb

uite o dedicaţie cel puţin la fel de frumoasă ca sufletul unei femei (singurul gen de-a fi femeie pe care-l cunosc eu)


Leonard Cohen - Here it is

http://www.youtube.com/watch?v=1hiEXwyto4k

Here is your crown
And your seal and rings;
And here is your love
For all things.

Here is your cart,
And your cardboard and piss;
And here is your love
For all of this.

May everyone live,
And may everyone die.
Hello, my love,
And my love, goodbye.

Here is your wine,
And your drunken fall;
And here is your love.
Your love for it all.

Here is your sickness.
Your bed and your pan;
And here is your love
For the woman, the man.

May everyone live,
And may everyone die.
Hello, my love,
And, my love, goodbye.

And here is the night,
The night has begun;
And here is your death
In the heart of your son.

And here is the dawn,
(until death do us part);
And here is your death,
In your daughters heart.

May everyone live,
And may everyone die.
Hello, my love,
And, my love, goodbye.

And here you are hurried,
And here you are gone;
And here is the love,
That its all built upon.

Here is your cross,
Your nails and your hill;
And here is your love,
That lists where it will

May everyone live,
And may everyone die.
Hello, my love,
And my love, goodbye.


Originally Posted by Pauline Kael:
http://www.cinemagia.ro/forum/privat...pm&pmid=223713
fac mesaje private vizibile,deci vreau bannare.Nu vreau s-o bannati pe Illo,isis doreste sa ramana pe forum,eu nu. Tipa mi-e indiferenta,nu stiu ce are.

Last edited by Pitbull : 17 Apr 2009 at 02:49.
Dragomara is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:38   #339
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by Dragomara:

Multumesc! Acum ascult Cohen.

http://www.youtube.com/watch?v=lgE1m...eature=related s.a.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2009, 20:42   #340
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by corinka:
Originally Posted by Pauline Kael:
Originally Posted by corinka:
De ce esti suparata, Pauline? Pitbull, ce i-ai facut lui Pauline? :eek:
cori,fugi de aici si iarta-ma .fa-te ca nu ma vezi asa.

Da' eu veau să te pup ca să nu mai fi supălată. Muah! Si uite pe cine ţi-am adus:

http://www.youtube.com/watch?v=gooUOcx7rrs

Zâmbeşte, Pauline! :-)
In nervii mei,n-am vazut asta.Mersi Cori,nu merit.
Dar sa stiti,toti cei care cititi,MIE NU MI-E RUSINE CU MINE!
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:52.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells