Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 14 Nov 2011, 11:29   #21
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by iiii:
libe... te poti face profesoara, ma jur!
cred că dacă l-aş avea pe tantibus elev, m-aş sinucide!
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 11:37   #22
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
eu cred ca l-ai avea elev numai un an, ca oricum ramane repetent.... sau abandoneaza dupa primul semestru si pleaca la santier in Italia langa familia lui.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 14:09   #23
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by tantibus:
Originally Posted by Tsunamy:
Problema mea este ca am bifat aici filmele pe care le-am vazut si mi-ar fi placut sa pot tine o evidenta cu ele, de multe ori ma consultam daca un film este intre cele pe care le-am vizionat sau nu. Din pacate daca nu se actualizeaza site-ul cu topicul de la Filme/actori care nu exista pe Cinemagia ma facut sa abandonez si sa trec la IMDB in Your watchlist filmele vazute. Pentru ca din pacate macar cele care erau in acest topic de pe forum si sunt cerute de noi ar fi trebuit actualizate. Cam asta este ce am vrut sa zic daca cineva de aici are ochi atunci poate intelege.

Esti singuru care si-a ,dat seama poate de ce am vrut sa fac si sa zic si nu ai luat in deradere pacat de acest site ca e tot mai slab eu unu nu am, nimic de castigat nu am nevoie de DVD ,lor dar am facut asta sa observe ,cineva din staff si sa se sesizeze ca sau delasat si isi vor pierde credibilitatea de site serios .

Cand a fost cinemagia un sire serios? Sau cine a pretins asta? )
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 16:07   #24
cristi88
Senior
 
cristi88
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Ce petitie de troll. Cinemagia este unul dintre cele mai bune si serios indexate site-uri cu si despre filme. Moderatorii sunt excesiv de prietenosi si fair play( sa vedeti pe alte site-uri cum ploua cu ban-uri daca nu lingeti oo-le adminilor). Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.
cristi88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 16:23   #25
Cristina_
Guru
 
Cristina_
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 753
Originally Posted by cristi88:
Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.

kinderi ca tine
Cristina_ is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 16:37   #26
cristi88
Senior
 
cristi88
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Originally Posted by Cristina_:
Originally Posted by cristi88:
Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.

kinderi ca tine

da, am si surpriza, nu vrei s-o vezi?







Asa e ca te-ai gandit la prostii? E doar un elefantel draga

Last edited by cristi88 : 14 Nov 2011 at 17:20.
cristi88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 20:21   #27
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by cristi88:
Ce petitie de troll. Cinemagia este unul dintre cele mai bune si serios indexate site-uri cu si despre filme. Moderatorii sunt excesiv de prietenosi si fair play( sa vedeti pe alte site-uri cum ploua cu ban-uri daca nu lingeti oo-le adminilor). Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.

Daca e asa bun siteul atunci de ce eu am 2665 filme care nu sunt trecute pe acest site , 2665 din 5714 ?

Last edited by cosmin742000 : 14 Nov 2011 at 23:18.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 21:00   #28
cristi88
Senior
 
cristi88
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Originally Posted by cosmin742000:
Originally Posted by cristi88:
Ce petitie de troll. Cinemagia este unul dintre cele mai bune si serios indexate site-uri cu si despre filme. Moderatorii sunt excesiv de prietenosi si fair play( sa vedeti pe alte site-uri cum ploua cu ban-uri daca nu lingeti oo-le adminilor). Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.

Daca e asa bun siteul atunci de ce eu am 2665 care nu sunt trecute pe acest site , 2665 din 5714 ?

Pai nu stiu da un mail la ei si intreaba. E doar un site care are nevoie de trafic mult sa scoata dineros. Acel trafic e facut cu asa zise ''premii'' si punctaje. Nu te astepta la prea mult. Ma refeream ca e bun doar ca interfata si indexare a filmelor.
cristi88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2011, 21:10   #29
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,623
Originally Posted by cosmin742000:
Originally Posted by cristi88:
Ce petitie de troll. Cinemagia este unul dintre cele mai bune si serios indexate site-uri cu si despre filme. Moderatorii sunt excesiv de prietenosi si fair play( sa vedeti pe alte site-uri cum ploua cu ban-uri daca nu lingeti oo-le adminilor). Cu exceptia unor parasute si kinderi care lasa commenturi aiurea la orice film, site-ul e foarte bun.

Daca e asa bun siteul atunci de ce eu am 2665 care nu sunt trecute pe acest site , 2665 din 5714 ?
Siteul nu e asa de bun si din cauza unor useri care scriu aceiasi "recenzie" la vreo 20 de filme diferite. Unii carora nu le pasa decat de dvd-uri "moca". Deci...cine e de parere ca userii cinemagia ar trebui sa isi schimbe atitudinea?
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Nov 2011, 20:36   #30
Manusa
Guru
 
Manusa
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 362
Ai dreptate cristi88 este un site foarte bun despre filme dar ii dau dreptate si lui Tsunami in legatura cu actualizarea filmelor, ca nu se face asa ceva. Eu unul am adaugat cateve filme la Filme/actori care nu exista pe Cinemagia si pana acum nu s-au pus, desi le-am scris de mai bine de jumatate de an .
Manusa is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 07:48   #31
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Cinemagia a luat nota de nemultumirile poporului si si-a schimbat atitudinea. A inceput sa recruteze ! Daca vedeti niste semne ciudate in coltzu saitului ... aia e.
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 12:11   #32
Indigo25
Novice
 
Indigo25
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 6
Vad ca e un triunghi amoros în 3 Tantibus - Dragon-și IIII probabil pana la i s-a ajuns cu alfabetul la el
Sau un menaje a trois

Ce site ciudat
Indigo25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 12:12   #33
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
vezi ca e un X mare sus, in coltul ferestrei, sau langa tabul deschis , un x rosu click it.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:09   #34
Indigo25
Novice
 
Indigo25
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 6
Smile

Din câte observ nu e un site serios

În cât timp se aprobă pozele pe acest site?

Măi iiii tu urmărești acest topik așai?

Îți place conflictul așai?

Tu nu ai nimic de facut mai important în viață te-ai auto.proclamat avocatul acestui site Și să nu uităm de Dragon....

Nu ești cu nimic mai bun ca acel Tantibus există o vorbă cel mai deștept cedează
Indigo25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:11   #35
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
miroase a clona

simti indigo25? ca sti doar ce se facea cu indigoul nu? se copia, clona, etc
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:14   #36
Indigo25
Novice
 
Indigo25
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 6
Thumbs down

Pe lângă că ești prost mai faci și mișto mai bine te-ai duce să faci ceva in folosul comunități.

Sau daca te ajută capu de asta nu pot fi sigură, ar trebui să îți folosești materia cenușie în alte scopuri
Indigo25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:17   #37
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
si cum ma rog, ai tras tu concluzia ca sunt eu prost? ai vorbit vreodata cu mine ? ma cunosti personal?
eu nu te-am jignit!
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:17   #38
Indigo25
Novice
 
Indigo25
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 6
Hai că ți-am dat prea multă importanță și nu meriți

Deci cine știe să îmi zică , în cât timp se acceptă pozele ?
Indigo25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:21   #39
Indigo25
Novice
 
Indigo25
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 6
Thumbs down

Originally Posted by iiii:
si cum ma rog, ai tras tu concluzia ca sunt eu prost? ai vorbit vreodata cu mine ? ma cunosti personal?
eu nu te-am jignit!

Mai bine ai vorbi frumos și ți-ai vedea de treburile tale și mai evita k

Și încă ceva cine e clonă ?

Tu ai harul de a isca ceartă te plictisești rău
Indigo25 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Nov 2011, 13:22   #40
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
citeste mai sus si ai sa afli., asta daca ai avea rabdare. sau nu ai banuti sa iti cumperi DVD?

nu iti e rusine sa vi aici , cu un limbaj de mahala si sa te iei de useri?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:52.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells