Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 02 Mar 2006, 12:43   #81
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
tu vei fi noua Cicciolina.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 02 Mar 2006, 13:03   #82
notorious
NBK
 
notorious
 
Join Date: Sep 2003
Location: The Selznick Studio
Posts: 1,971
hai, taci, dulcinea !
__________________
"That's one thing about intellectuals: they've proved you can be brilliant and have no idea what's going on."
(Woody Allen)
notorious is offline   sendpm.gif
Old 02 Mar 2006, 14:45   #83
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Rocinante, te haleste Papacioc.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 02 Mar 2006, 15:31   #84
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
.adevärul e cä s-a dezläntuit o epidemie de "adeväruri" si "asociatii diverse" care încet-încet cuprinde tot forumul.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 02 Mar 2006, 23:27   #85
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
toilet? are you here?
Nae is offline   sendpm.gif
Old 03 Mar 2006, 11:04   #86
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
nope
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 03 Mar 2006, 11:05   #87
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
you've never heard of the war of the toilet gear?
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   sendpm.gif
Old 12 Mar 2006, 11:11   #88
Dooku
Novice
 
Dooku
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 22
Ma ofer voluntar

Ma numesc Gabriel si sunt din Constanta, de ceva vreme lucrez cu forumuri (phpBB) si imi place, vad ca aici sunt destui useri .... + temele sunt pe placul meu, chiar ar fi un privilegiu pentru mine sa administrez un forum ca acesta.
Dooku is offline   sendpm.gif
Old 12 Mar 2006, 13:02   #89
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Re: Ma ofer voluntar

Originally Posted by Dooku:
Ma numesc Gabriel si sunt din Constanta, de ceva vreme lucrez cu forumuri (phpBB) si imi place, vad ca aici sunt destui useri .... + temele sunt pe placul meu, chiar ar fi un privilegiu pentru mine sa administrez un forum ca acesta.


si eu vreau sa fiu moderatoare pe acest forum!nu renunt la visul de actrita,dar pana se reaslizeaza imi creste barba poate.si apoi tot nu am ce face!sunt libera si disponibila!daca mai ecazul si nu s-a epuizat aceasta cautare de moderatori,atunci eu sunt cea potrivita!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   sendpm.gif
Old 12 Mar 2006, 14:09   #90
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Cred cä-mi fac vreo cinci-sase clone si le trimit pe toate aici, sä se ofere moderatori.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 12 Mar 2006, 14:26   #91
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by Pitbull:
Cred cä-mi fac vreo cinci-sase clone si le trimit pe toate aici, sä se ofere moderatori.

cred ca doar ne stimuleaza si ne tine in tensiune si apoi nimic.daca tot cauta moderatori de ce nu si i gaseste ca doar asteptam.poate doar au vorbit asa.
mai ramane sa spuna ca ,cauta actori sau modele pt revista lor pt a poza.dar fara a selecta.daca da de ce nu o arata.cati dintre cei care au vrutsa fie moderatori aU si fost alesi?nu se stie dar m-as mira,.oricum bafta.dar se tot pierde energia cu asteptarea in zadar cand se poate folosi momentele.cum de altfel si eu imi doresc sa fiu actrita dar daca nu mi se da ocazia,sau trebuie sa ai prea multa rabdare se duce totul.si apoi devine totul tarziu!stiu ca e bine sa selecteze ce e mai bun,dar daca nu se da posibilitatea cum vrei sa si poti vedea asta?si apoi cand se joaca se risca si se si castiga!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   sendpm.gif
Old 12 Mar 2006, 14:32   #92
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by irene marlyne monroe:
Originally Posted by Pitbull:
Cred cä-mi fac vreo cinci-sase clone si le trimit pe toate aici, sä se ofere moderatori.

cred ca doar ne stimuleaza si ne tine in tensiune si apoi nimic.daca tot cauta moderatori de ce nu si i gaseste ca doar asteptam.poate doar au vorbit asa.
mai ramane sa spuna ca ,cauta actori sau modele pt revista lor pt a poza.dar fara a selecta.daca da de ce nu o arata.cati dintre cei care au vrutsa fie moderatori aU si fost alesi?nu se stie dar m-as mira,.oricum bafta.dar se tot pierde energia cu asteptarea in zadar cand se poate folosi momentele.cum de altfel si eu imi doresc sa fiu actrita dar daca nu mi se da ocazia,sau trebuie sa ai prea multa rabdare se duce totul.si apoi devine totul tarziu!stiu ca e bine sa selecteze ce e mai bun,dar daca nu se da posibilitatea cum vrei sa si poti vedea asta?si apoi cand se joaca se risca si se si castiga!


daca nu e doar o amagire atunci si eu vreau sa fiu moderator,si apoi daca se poate sa fiu si actrita in timp cu atat mai bine cred ca m-as descurca,dar faza e cam dificil sa fi actor fara fac.si deci daca pot treb.sa fac si vreo cativa ani buni de scoala,asa ca e totul e relativ si se merita sa imi umplu timpul cu altceva.
de asemenea si cei lalti cerd ca sunt buni pt asta,pitburg,maimuta..sunt si vechi pe forum si e pacat sa nu se utilizeze si perforeze potentialul nostru la maxim
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 01:45   #93
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
sustin candidatura lui Irene pt a fi promovata ca moderatoare.
daca nu si nu, macar sa i se dea sa "ingrijeasca" cateva topicuri la sectiunea "Iconoclast", sub patronajul lui Ambra...
mi se pare un tandem teribil, foarte promitator.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 03:22   #94
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by herbert:
sustin candidatura lui Irene pt a fi promovata ca moderatoare.
daca nu si nu, macar sa i se dea sa "ingrijeasca" cateva topicuri la sectiunea "Iconoclast", sub patronajul lui Ambra...
mi se pare un tandem teribil, foarte promitator.


merci,merci,am si sustinatori.dar si tu cred ca esti ok,erai si tu de asemenea de mai demult,vad ca sunt persoane fidele forumului.bravo voua.pai atunci hai sa si iese ceva util daca se [poate.pupici
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 08:32   #95
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Originally Posted by herbert:
daca nu si nu, macar sa i se dea sa "ingrijeasca" cateva topicuri la sectiunea "Iconoclast", sub patronajul lui Ambra...

M-am cacat pe tine de ris, peripateticul nostru de gradina, de duzina. Ia tine tu ochii larg deschisi la curul meu poate, vorba lui irene, 'pai atunci hai sa si iese ceva util daca se [poate.pupici'.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 11:27   #96
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
Originally Posted by Ambra Blu:
Originally Posted by herbert:
daca nu si nu, macar sa i se dea sa "ingrijeasca" cateva topicuri la sectiunea "Iconoclast", sub patronajul lui Ambra...

Ia tine tu ochii larg deschisi...

Am ras de supararea virtuala a lui Ambra, expresivul de duzina de dupa colt, cu tolba plina de rahat, cu stilul sau incarcat...
Am voit sa fac bine si cred in continuare ca duetul Irene-Ambra este unul promitator... Daca gresesc, daca cuplez doua persoane incompatibile - mii de scuze. Si, vorba lui Irene, PUPICI, PUPICI...
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 12:18   #97
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Hehe, nu m-am suparat, ba, agariciule. Daca vorbesc urit in mod gratuit, e ca imi place, nu se intinde nici un nerv la mine aici. Iar daca iti zic 'besi in mortii ma-tii', nu ma astept s-o si faci, e, iarasi, o imprecatie gratuita, care sa-ti imbunatateasca randamentul coprocultural de poetas la mina a doua, masturbatorie, si mitoman de forum cu IP de Republica Moldova. Hai, lectureaza-ma in cheie minora.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 13:05   #98
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
nu se cuvine sa fiu vulgar (de fapt, nici nu pot) pe un topic unde a semnat si Irene. asa ca il las pe Ambra (bine ca am reusit sa nu scriu ABces) sa se scalde in zoile imaginatiei sale grav afectate...
precis ca va raspunde din nou
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 13:13   #99
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Te vad cind stai ascuns, ocultatule. Asta inseamna sa fii la panoul de comanda, sa faci ce "voiesti". Mi-am permis sa pun in ghilimele exprimarea accidentata, fotbalistica, usor retro, usor naiva, care-ti caracterizeaza productiile literale (nota bene!) forumistice. Muiei.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 22:24   #100
qwerty
Guru
 
qwerty
 
Join Date: Jan 2006
Location: Baia Mare
Posts: 623
Send a message via ICQ to qwerty Send a message via Yahoo to qwerty
[/quote]daca nu e doar o amagire atunci si eu vreau sa fiu moderator,si apoi daca se poate sa fiu si actrita in timp cu atat mai bine cred ca m-as descurca,dar faza e cam dificil sa fi actor fara fac.si deci daca pot treb.sa fac si vreo cativa ani buni de scoala,asa ca e totul e relativ si se merita sa imi umplu timpul cu altceva.
de asemenea si cei lalti cerd ca sunt buni pt asta,pitburg,maimuta..sunt si vechi pe forum si e pacat sa nu se utilizeze si perforeze potentialul nostru la maxim[/quote]

Visul tau de a deveni actrita se poate realiza, tocmai mi-am cumparat camera si ma gandesc foarte serios sa fac un film cu tine.
__________________
Prefer sa mor linistit in somn ca si bunicul meu, decat sa mor in urlete si teroare ca si pasagerii lui.
qwerty is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells