Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13 Mar 2006, 22:31   #101
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
am venit de la o petrecere, bine dispus, generos, intelegator cu fiintele mici & frustrate, asa ca, darlingul & scumpul meu Ambrozie, cocotat la punctul de control cum esti, citind si descifrand IP-uri, nu incerca sa-mi arati ca esti mai mic decat te vad eu in clipele (putine) cand te reperez...
sesiune incheiata...
dar sunt convins ca vei raspunde... nu-ti refuzi tu dreptul la ultimul polonic...
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 22:34   #102
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
Incerci sa ma convingi sa nu postez dupa tine. Sezi blind, nu postez imediat, deschid larg ferestrele sa iasa mireasma balegarului si de abia apoi imi bag pula in literatura ta de SMS, mitomanul p*****, amant inchipuit al unor nume inventate ca Raluca sau cum s***** le mai zici tu, penibilule.

Hai, arde-o scortos in continuare, te prinde mai degraba tonul apretat decit ala afectat, de hartist. Mitoman imputit.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2006, 23:03   #103
herbert
Guru
 
herbert
 
Join Date: May 2004
Posts: 2,026
de ce te enervezi? de ce injuri, baietel? stii doar ca rabufnirile acestea trec drept momente de slabiciune... ori tu esti tare, destept, moderator la urma urmei...
cateva completari:
1. fete: Ioana, Raluca, Despina, Kristina, Kiara, Daniela...
2. dsp nationalitate/cetatenie: sunt roman si punctum... mai am cateva pasapoarte, dar le folosesc mai rar. stai cu grija, sunt mai aproape de tine decat iti imaginezi tu
3. dsp medicamente: nici n-am auzit de titlurile pe care le insiri. iau uneori cate o aspirina... sunt, multumesc lui Teoctist, sanatos...
-------
completare. Ambrozie si-a redactat mesajul. au disparut medicamentele pe care crede ca le iau pentru a ma fortifica si atacul jegos, rasist & fascist impotriva "basarabenilor", considerati de el drept imputiti. degeaba, baietash-mocanas, am salvat "creatia" ta si vei avea ceva surprize... la 25 de ani tre' sa fii responsabil... sau macar sa-ti fie rusine pt ce spui.
__________________
"Nu te apleca decat pentru a iubi.
Daca mori, tu continui sa iubesti" - Rene Char
herbert is offline   sendpm.gif
Old 14 Mar 2006, 07:11   #104
Longshot
Kingpin
 
Longshot
 
Join Date: Nov 2004
Location: corner of 1st and 1st
Posts: 1,333
nah, voi o tineti pana la anul nou in ritmul asta.
blocat.
__________________
Is that you John Wayne? Is this me?
Longshot is offline   sendpm.gif
Old 22 May 2006, 15:28   #105
emanuel
Maestrul
 
emanuel
 
Join Date: Aug 2001
Posts: 1,579
Send a message via Yahoo to emanuel
Am redeschis subiectul, pentru ca BeNnY nu va mai avea timp sa modereze cele 3 forumuri ale lui (Staruri, Film in general, Acum pe ecrane).

Astept voluntari (prin MP) care vor sa modereze aceste forumuri.

Emanuel
emanuel is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:21.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells