Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 06 Mar 2006, 19:41   #161
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Pitbull...cat ma bucur sa citesc de la tine...nu cred ca ai dreptate!!
Cu parere de rau aici gresesti! Forumul asta nu tre sa fie telenovela pt cei ce nu au ce citi...nu vreau sa stric munca unor oameni! Imi pare rau...
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2006, 19:57   #162
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Originally Posted by Pitbull:
Raptore, vin la tine!

tulai. apai sa te-astept la aeroport, no?
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2006, 20:14   #163
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Ce, crezi cä-ti spun? Te iau pe non-asteptate!

@Films4all:
Am zis eu "TelenovelaMagia"? Am zis "ViataMagia"! Viatä pe bune, nu maimutäreli d-alea cu Señor Fernando si Doña Iñes! Si NU glumesc!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2006, 20:48   #164
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by raptor:
Originally Posted by Pitbull:
Raptore, vin la tine!

tulai. apai sa te-astept la aeroport, no?

nu, d-le, va ateriza in varf de Gruia
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2006, 21:02   #165
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
.dracu' urca pina in gruia sa il astepte. eu astept la poalele. dealului, that is.
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 00:26   #166
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Originally Posted by Pitbull:
Ce, crezi cä-ti spun? Te iau pe non-asteptate!

@Films4all:
Am zis eu "TelenovelaMagia"? Am zis "ViataMagia"! Viatä pe bune, nu maimutäreli d-alea cu Señor Fernando si Doña Iñes! Si NU glumesc!
Atunci ramane! Da accept sa fiu pe locul doi pentru ca I.M.M. imi e draga!! Mult prea draga...
Eu..eu am sa incerc sa merg mai departe desi nu-mi va fi usor... viata e mult prea dura. In pasi mei spre uitare voi intalni mereu aceasi ochi frumosi pe care i-am vazut in restaurant. Nu am sa uit niciodata ochii ei in care parca mi-am vazut intreaga viata... intreaga suflare, suspinul vesnic in care sunt aruncat. Si cand am sa o vad pentru a doua oara am sa ma duc la ea si am sa o sarut pe obraz si am sa-i zic sa nu renunte la vis. Am sa-i zic ca nemurirea sufletului vine din indeplinirea visului crescut in inima-ti pura! Sa crezi mereu in visul tau!
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 00:34   #167
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
"Copile, nu fi prost, orasul e departe!"
Asa-mi spunea râzând cel ce vindea de toate.
"Tu nu mä päcälesti, am sä ajung acolo!
M-asteaptä strada mea, si Calul din Marlboro!"
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 01:10   #168
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Originally Posted by Pitbull:
"Copile, nu fi prost, orasul e departe!"
Asa-mi spunea râzând cel ce vindea de toate.
"Tu nu mä päcälesti, am sä ajung acolo!
M-asteaptä strada mea, si Calul din Marlboro!"
"Si asculta-tu nu vrei, copile, fa ce vrei,
Si cand drumu'-ti va fi cu pietre, tu sa ei
Calea buna, calea dreapta, mult umblata!
Sa tii tu minte, copilas, tre sa razbesti in viata!"
"Afla tu mosul meu, drumuri multe am avut,
Grele, dar sa dau inapoi nu am vrut...
Sa stii si tu ca prin viata asta-intraga
Mintea-mi ascutita fuge cu vlaga!"
Ma uitam la 'cel batran; ochii lui cei luminati,
Fata inpletita-n riduri dese, dinti din gura aruncati,
Si cu fata expresiva, inca o privire-mi aruncata
Spre desagul meu al vietii purtator: "In pericol
Nu te avanta!"
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 02:35   #169
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by films4all:
Originally Posted by Pitbull:
Ce, crezi cä-ti spun? Te iau pe non-asteptate!

@Films4all:
Am zis eu "TelenovelaMagia"? Am zis "ViataMagia"! Viatä pe bune, nu maimutäreli d-alea cu Señor Fernando si Doña Iñes! Si NU glumesc!
Atunci ramane! Da accept sa fiu pe locul doi pentru ca I.M.M. imi e draga!! Mult prea draga...
Eu..eu am sa incerc sa merg mai departe desi nu-mi va fi usor... viata e mult prea dura. In pasi mei spre uitare voi intalni mereu aceasi ochi frumosi pe care i-am vazut in restaurant. Nu am sa uit niciodata ochii ei in care parca mi-am vazut intreaga viata... intreaga suflare, suspinul vesnic in care sunt aruncat. Si cand am sa o vad pentru a doua oara am sa ma duc la ea si am sa o sarut pe obraz si am sa-i zic sa nu renunte la vis. Am sa-i zic ca nemurirea sufletului vine din indeplinirea visului crescut in inima-ti pura! Sa crezi mereu in visul tau!


A FOST MCD,INTALNIRE STRICT PROFESIONISTA CHIAR DACA ITI SUNT DRAGA SI TU ESTI DEOSEBIT,SI NU AM FOST SINGURI CI CU AMICI TAI DE AM DISCUTAT DESPRE EVENTUALUL FILM SI ROLULETUL PE CARE VROIAI SA IL AM ,DAR ULTERIOR TE-I INDOIT DE MINE SI CAPACITATEA MEA SI AI ZIS CA POATE NU MI-L VEI MAI DA CA TE MAI GANDESTI.CAM ASA STAU LUCRURILE,.M-AM GANDIT SA SPECIFIC CATE CEVA DACA TOT AI EXPUS AICI CHESTI PERSONALRE-PROFESIONALE.SI TOTODATA AM FOST CURIOASA SI EU SA TE CUNOSC SI SA ITI DAU SANSA SA MA CUNOSTI SA VAD DACA ESTI CEEA CE SCRI SAU UN ALTUL.CRED CA ESTI CEL CE SCRI SI ITI DORESC SA FI OK,DAR SA O IEI TOTUSI MAI USOR.SI NU TE FACE SA SUFERI SINGUR FIIND DUR CU TINE,LASA LUCRULILE SA VEZI CUM MERG,NU STIU NICI EU CEI MAI BINE ,VEZI TU DAR FARA A TE FACE SA SUFERI.E PACAT DE PURITATEA TA!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 16:10   #170
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
A FOST MCD,INTALNIRE STRICT PROFESIONISTA CHIAR DACA ITI SUNT DRAGA SI TU ESTI DEOSEBIT,SI NU AM FOST SINGURI CI CU AMICI TAI DE AM DISCUTAT DESPRE EVENTUALUL FILM SI ROLULETUL PE CARE VROIAI SA IL AM ,DAR ULTERIOR TE-I INDOIT DE MINE SI CAPACITATEA MEA SI AI ZIS CA POATE NU MI-L VEI MAI DA CA TE MAI GANDESTI.CAM ASA STAU LUCRURILE,.M-AM GANDIT SA SPECIFIC CATE CEVA DACA TOT AI EXPUS AICI CHESTI PERSONALRE-PROFESIONALE.SI TOTODATA AM FOST CURIOASA SI EU SA TE CUNOSC SI SA ITI DAU SANSA SA MA CUNOSTI SA VAD DACA ESTI CEEA CE SCRI SAU UN ALTUL.CRED CA ESTI CEL CE SCRI SI ITI DORESC SA FI OK,DAR SA O IEI TOTUSI MAI USOR.SI NU TE FACE SA SUFERI SINGUR FIIND DUR CU TINE,LASA LUCRULILE SA VEZI CUM MERG,NU STIU NICI EU CEI MAI BINE ,VEZI TU DAR FARA A TE FACE SA SUFERI.E PACAT DE PURITATEA TA![/quote]
Ce sa inteleg...ca te-ai suparat? Iar te-ai suparat?? Nu inteleg de ce tre sa te supere fiecare cuvant ce-l zic! Nu inteleg de ce acum esti asa si apoi esti altfel! Sti...amicia noastra prinde alt contur, poate ar fi mai bine sa nu ne mai bagam in seama cel putin pana imi trece mie...eu ti-am zis sa-mi dai ignor pentru ca sufar prea mult! Si nu mai vreau...iar tu ai crezut altceva...ai crezut ca vreau sa scap de tine sau alta prostie...nu stiu de ce gandesti asa! Poti sa fi sincera? Da...poate ca sunt eu prea sentimental dar totul se petrece cu un scop! Nu vreau sa scap de tine INTELEGE SI TU CA SUFAR SI NU-MI FACE BINE ATATA SUFERINTA!
Poti bine merci sa incerci sa fi mai intelegatoare... e pacat ca se intampla, tot ceea se intampla!
AM si eu o intrebare...de ce crezi ca nu sunt ceea ce scriu? De ce crezi ca am incercat sa te mint? Acum vad ca tu chiar nu vrei sa ai deaface cu mie! Si eu totusi inca tin la tine...dar ar fi bine(asa cum am zis mai sus) sa nu ne mai bagam in seama pana imi trece mie! Cum poti sa zici:"CRED CA ESTI CEL CE SCRI "... asta cred ca a pus capac...
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 18:49   #171
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by films4all:
A FOST MCD,INTALNIRE STRICT PROFESIONISTA CHIAR DACA ITI SUNT DRAGA SI TU ESTI DEOSEBIT,SI NU AM FOST SINGURI CI CU AMICI TAI DE AM DISCUTAT DESPRE EVENTUALUL FILM SI ROLULETUL PE CARE VROIAI SA IL AM ,DAR ULTERIOR TE-I INDOIT DE MINE SI CAPACITATEA MEA SI AI ZIS CA POATE NU MI-L VEI MAI DA CA TE MAI GANDESTI.CAM ASA STAU LUCRURILE,.M-AM GANDIT SA SPECIFIC CATE CEVA DACA TOT AI EXPUS AICI CHESTI PERSONALRE-PROFESIONALE.SI TOTODATA AM FOST CURIOASA SI EU SA TE CUNOSC SI SA ITI DAU SANSA SA MA CUNOSTI SA VAD DACA ESTI CEEA CE SCRI SAU UN ALTUL.CRED CA ESTI CEL CE SCRI SI ITI DORESC SA FI OK,DAR SA O IEI TOTUSI MAI USOR.SI NU TE FACE SA SUFERI SINGUR FIIND DUR CU TINE,LASA LUCRULILE SA VEZI CUM MERG,NU STIU NICI EU CEI MAI BINE ,VEZI TU DAR FARA A TE FACE SA SUFERI.E PACAT DE PURITATEA TA!
Ce sa inteleg...ca te-ai suparat? Iar te-ai suparat?? Nu inteleg de ce tre sa te supere fiecare cuvant ce-l zic! Nu inteleg de ce acum esti asa si apoi esti altfel! Sti...amicia noastra prinde alt contur, poate ar fi mai bine sa nu ne mai bagam in seama cel putin pana imi trece mie...eu ti-am zis sa-mi dai ignor pentru ca sufar prea mult! Si nu mai vreau...iar tu ai crezut altceva...ai crezut ca vreau sa scap de tine sau alta prostie...nu stiu de ce gandesti asa! Poti sa fi sincera? Da...poate ca sunt eu prea sentimental dar totul se petrece cu un scop! Nu vreau sa scap de tine INTELEGE SI TU CA SUFAR SI NU-MI FACE BINE ATATA SUFERINTA!
Poti bine merci sa incerci sa fi mai intelegatoare... e pacat ca se intampla, tot ceea se intampla!
AM si eu o intrebare...de ce crezi ca nu sunt ceea ce scriu? De ce crezi ca am incercat sa te mint? Acum vad ca tu chiar nu vrei sa ai deaface cu mie! Si eu totusi inca tin la tine...dar ar fi bine(asa cum am zis mai sus) sa nu ne mai bagam in seama pana imi trece mie! Cum poti sa zici:"CRED CA ESTI CEL CE SCRI "... asta cred ca a pus capac...[/quote]


mai da chiar esti absurd ,PAI CE VREI SA ITI FAC EU?SUNT FOARTE INTELEGATOARE,DAR NU STIU CE INSEAMNA PT TINE ASTA ?SI MAI CITESTE O DATA CU OCHELARI CA EU NU AM ZIS CA NU ESTI CEEA CE SCRI CI CRED CA DA.CE VREI SA MA PORT CA CU OUL CU TINE?VORBIM,NE-AM INTALNIT,CE MAI VREI SA PT A AJUNGE LA STATUTUL "SA TE INTELEG?"EU CRED CA SUNT DESTUL DE AMIABILA.
SI APOI MI SE PARE FIRESC SA NU FIU TOTAL SIGURA DE TINE100/100,NU SUNT NICI DE MINE INSA-MI SIGURA SI CU TOTALA INCREDERE.LA CE TE ASTEPTI.?OK TI S-A PUS PATA P MINE,OK AM INTELES SI SUNT CAT DE CAT TOLERANTA SI MIE MI SE MAI INTAMPLA...DAR E NORMAL SA SE AIVA RABDARE PT A SE CUNOASTE PERSOANELE MAI BINE,POATE NICI NU COINCID CU PERSOANA PE CARE TU O PLACI,ASTA RAMANE DE VAZUT.OK PUPICI!SI VEZI CA SI EU SUNT SENSIBILA ASA CA SA NU EXAGEREZI,DESI PE TINE NU AM DE CE SA MA SUPAR,CE TE FACE SA CREZI ASTA?EU VORBESC CUM CANDESC LUCRURILE.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 22:37   #172
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Originally Posted by irene marlyne monroe:

mai da chiar esti absurd ,PAI CE VREI SA ITI FAC EU?SUNT FOARTE INTELEGATOARE,DAR NU STIU CE INSEAMNA PT TINE ASTA ?SI MAI CITESTE O DATA CU OCHELARI CA EU NU AM ZIS CA NU ESTI CEEA CE SCRI CI CRED CA DA.CE VREI SA MA PORT CA CU OUL CU TINE?VORBIM,NE-AM INTALNIT,CE MAI VREI SA PT A AJUNGE LA STATUTUL "SA TE INTELEG?"EU CRED CA SUNT DESTUL DE AMIABILA.
SI APOI MI SE PARE FIRESC SA NU FIU TOTAL SIGURA DE TINE100/100,NU SUNT NICI DE MINE INSA-MI SIGURA SI CU TOTALA INCREDERE.LA CE TE ASTEPTI.?OK TI S-A PUS PATA P MINE,OK AM INTELES SI SUNT CAT DE CAT TOLERANTA SI MIE MI SE MAI INTAMPLA...DAR E NORMAL SA SE AIVA RABDARE PT A SE CUNOASTE PERSOANELE MAI BINE,POATE NICI NU COINCID CU PERSOANA PE CARE TU O PLACI,ASTA RAMANE DE VAZUT.OK PUPICI!SI VEZI CA SI EU SUNT SENSIBILA ASA CA SA NU EXAGEREZI,DESI PE TINE NU AM DE CE SA MA SUPAR,CE TE FACE SA CREZI ASTA?EU VORBESC CUM CANDESC LUCRURILE.
Tocmai asta am zis si eu..te-ai indoit de faptul asta "cred" asta ai zis...cred! Cred ca sunt absur da...!! Sunt absurd pentru ca nu vreau sa te dau uitarii! Din ceea ce vad aici in topicul meu, observ ca nu prea ne intelegem! Oare de ce? Eu sunt de vina! Nu stiu sa ma exprim...poate...poate ca nu folosesc cuvintele potrivite! Vita imi joace faste cateodata..but my hurt has never ever lied. Asa e!! Niciodata!
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 22:39   #173
BeNnY
Guru
 
BeNnY
 
Join Date: Feb 2004
Location: nu stiu
Posts: 3,690
Am citit ultima pagina. I'm dying inside.
__________________
apocalypse please
BeNnY is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 22:40   #174
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
De ce nu citesti si restul??
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 22:41   #175
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by films4all:
Din ceea ce vad aici in topicul meu, observ ca nu prea ne intelegem! Oare de ce? Eu sunt de vina! Nu stiu sa ma exprim...poate...poate ca nu folosesc cuvintele potrivite! ...

da' de unde, esti pe topicul "pentru cinemania"...c'est moi...ai crezut ca-ti va fi usor? saboteuri sunt peste tot
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2006, 22:41   #176
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
O sa mori si pe dinafara!! : :lol:
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Mar 2006, 12:28   #177
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by irene marlyne monroe:
CUM CANDESC LUCRURILE.

ahahahah moooooor de ras!! :lol: :lol: :lol:


BUBUIEPROSTIAPRINCINEMAGIA!!!!!111!!!!
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Mar 2006, 13:35   #178
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
NIGHTYNUMAIBUBUI!!!!!222!!!!
päbunenumaibubui!!!!!333!!!!
haipliz!!!!!444!!!!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Mar 2006, 14:13   #179
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
nu bubui eu, PITBURG, iti bubuie tie catzelele. :sleep:
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Mar 2006, 14:16   #180
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Bäi LightWank, sä vezi când ti-or bubui tie gonadele-n fälcile lor!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:01.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells