Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

View Poll Results: Ati vrea sectiune speciala de advertising ?
Da 4 44.44%
Nu 2 22.22%
Poate ca da, ce te'ntereseaza pe tine ? 3 33.33%
Voters: 9. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03 Nov 2006, 19:43   #1
piranha
Senior
 
piranha
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 130
Sectiune de publicitate

Fiind un forum de audio-vizual (mic & mare ecran), de ce sa nu avem o sectiune de advertising ?
__________________
There are two rules for success
1. Never tell everything you know.
piranha is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Nov 2006, 22:33   #2
Cazeemeer
Guru
 
Cazeemeer
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 588
O sectiune de advertising vazut din perspectiva cinematografica, cuplat poate cu una de videoclipuri, ar fi destul de ok, avand in vedere ca multi dintre regizorii aflati aproximativ la granita mainstream-ului la ora actuala vin din zona asta (vezi Fincher, Gondry, Spike Jonze). Si fenomenul exista si la noi (Radu Muntean, evident, dar si Nemescu, de exemplu)
Cazeemeer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Nov 2006, 22:43   #3
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
sa faca sectiune de advertising ca io nu intru acolo...si nu cred ca multi altii vor intra..prin urmare nu va exista asa ceva
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Nov 2006, 22:59   #4
piranha
Senior
 
piranha
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 130
Eu tot cred ca ar trebui sa existe sectiune de publicitate pe acest forum. Oricum, activitatea membrilor a inceput sa scada, fatza de unele perioade foarte fertile in idei de acum ceva vreme. Daca n-ar fi desele flood-uri, pe unele sectiuni nu s-ar mai anima deloc discutia...
__________________
There are two rules for success
1. Never tell everything you know.
piranha is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2006, 22:01   #5
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Originally Posted by piranha:
Eu tot cred ca ar trebui sa existe sectiune de publicitate pe acest forum. Oricum, activitatea membrilor a inceput sa scada, fatza de unele perioade foarte fertile in idei de acum ceva vreme. Daca n-ar fi desele flood-uri, pe unele sectiuni nu s-ar mai anima deloc discutia...
Well...eu nu cred in ceea ce zici tu! Eu cred ca forumul e in forma mare acum..asa cum..a fost demult si va fi!
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Nov 2006, 22:17   #6
Cazeemeer
Guru
 
Cazeemeer
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 588
Originally Posted by films4all:
Well...eu nu cred in ceea ce zici tu! Eu cred ca forumul e in forma mare acum..asa cum..a fost demult si va fi!
Forma mare? Sunt vreo 5 persoane care posteaza in fiecare zi, si 3 dintre ele discuta despre scenariile pe care vor sa le scrie, iar ceilalti discuta pe la Cafenea. Adica nu prea se mai discuta despre cinematografie pe aici.
Iar putinele discutii despre filme sunt despre 2-3 filme lansate recent. In rest, aproape nici o activitate pe forum.
Asa ca da, everything is perfect here. Nu e absolut nici o problema.
Cazeemeer is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:15.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells