Păreri Kimse Bilmez

(2019)

Dragoste și secrete

alex_il_fenomeno pe 18 Octombrie 2023 19:34
A fost un serial surprinzator, nu aveam de gand sa ma uit la seriale turcesti dar noroc (sa spun asa) cu vacanta de vara si bunica mea, ce se uita regulat. Aruncand cate un ochi, a reusit sa ma prinda suficient cat sa il iau personal de la episodul 1 si pana la ultimul (pe care l-am revazut de vreo 5 ori, au fost prea asezate toate in final cu regasirea celor 3 frati dupa 7 milioane de incurcaturi si tensiuni cauzate intre ei, indirect).
A avut multe rasturnari de situatie, jocuri de culise, muzica foarte potrivita pentru a accentua dramatismul si asa enorm a povestii, joc actoricesc de foarte buna calitate, nu e chiar genul de serial de la care sa stii la ce sa te astepti (dupa cum se intampla lucrurile pe acolo, spui ca e vestul salbatic contemporan, toti cu arme de foc si dreptate pe cont propriu), dar cu siguranta merita urmarit, nu dezamageste, iar finalul este perfect gandit… citeşte

remus_ghiman pe 11 Noiembrie 2022 15:34
Nu prea ma omoram dupa seriale turcesti dar dimineata la cafea este perfect pana incep munca .Foarte misto !
user-5f264ba7c0280 pe 02 August 2020 08:15
O sa fie sezonul 2 ca tare frumos este dar mai uitat pe site si scrie incheiat.
mary_ch_rie pe 31 Iulie 2020 23:45
Foarte frumos!
Minunat, de abia aștept să-l vizionez în fiecare seară!