Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Fanatic

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 25 Nov 2003, 13:03   #21
PoliFanAthic
Guru
 
PoliFanAthic
 
Join Date: Oct 2002
Location: Timisoara
Posts: 1,434
Send a message via ICQ to PoliFanAthic Send a message via AIM to PoliFanAthic Send a message via MSN to PoliFanAthic Send a message via Yahoo to PoliFanAthic
Aaaa...nu cred ca am vazut asa ceva.
PoliFanAthic is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Nov 2003, 13:44   #22
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by rica neaga:
gaandalf a scris:
"AVIZ :
De-al de Polifantic shi altzi bajetzui se exclud din lista marionetelor..."
bai omule, esti un pupincurist. probabil n-ai mai mult de 14-15 ani. imi pare rau ca ma leg de varsta, nu-i drept dar numai un copilas putea sa scrie asta.
de fapt, seria lord of the rings e de copii. original nu-i, facut pe calculator este, buget mic are(nu-i relevant), mai joaca si ian mckellen+piticii aia. acum eu te-ntreb: tu ai citit 'the hobbit', stupiditatea aia?
si te mai intreb ceva: eu ar trebui sa vad vreo diferenta intre 'the hobbit' si cartea 'lotr?'.
am vazut ca ceilalti n-au prea bagat argumente, unu' ameninta, altu' spune numaistiuce de arici.
uite argumente, acum raspundeti, ca raspund si eu.


Uite kre-i faza ... lui polifantic nu-i place filmul shi a recunoscut ... parerea lui ... da' nu-l vezi k intra pe toate topicurile shi zice de LOTR k e nashpa ....

Raptor a fakut topicu asta ptr toti ia kre au zis k filmul e nahpa shi nimeni n-a scris mai mult de 1-2 idei ... shi pe de alata parte dau cu gura in 10.000 de parzti ....

Replia mea la faza cu filmul de copii nu mai este nevoie sa o dau ptr k "bajetzi" de-al de Polifantic shi Raptor nu k tzi-au inchis GURA da' tzi-au dat shi EJECT pe deasupra ...

:o
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Nov 2003, 23:56   #23
rica neaga
Novice
 
rica neaga
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 10
replica nr. 2:
bineinteles ca nu m-am referit la carte cand am mentionat originalitatea.. aici vorbim despre film. ecranizarea inseamna lipsa de originalitate, iar pt. mine asta conteaza foarte mult.
cu 1-2 miliarde n-ai obtine nimic altceva decat 'o pierdere de timp si bani', ca maratonul pt. care fac astia lobby.
nu m-am referit la troli si la enti, ci la orcsi.(my bad). aia 200.00- sau cati vor fi ei vor fi realizati pe calculator. de fapt, au fost. adevarul e ca-n toate filmele sunt soldati pe calculator, mai putin in filmele lui nicolaescu. asta chiar folosea mii de figuranti.

nu-nseamna ca esti stupid, ci doar ca-ti plac cartile stupide. personajele sunt tot hobiti si gaandalf, mai glumeti ca niciodata.
tot film de copii ramane cu piticii aia, cu lembasul lor, sabiauta albastra si paianjenii parca facuti pt. arahnofobici. singurii care-ar trebui sa sperie in tot filmul asta (cu exceptia calaretilor, care chiar sunt de speriat) sunt hilari: sauron,(ochiul ala care seamana cu-n vagin in flacari, sa nu mai vorbesc de casca(primul film)) si orcsii(prost realizati, ma asteptam la altceva, dupa ce-am citi cartea, scarbosi, si-n plus, au niste replici de tot rahatu', dialogurile sunt infecte, parc-ar fi niste babe extramachiate).
__________________
i did not have sexual relations with that woman.
rica neaga is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 11:08   #24
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Quote:
ecranizarea inseamna lipsa de originalitate, iar pt. mine asta conteaza foarte mult
Pe cuvant de onoare dak inteleg la ce te referi:eu nu cred ca am vazut pana acum un film apartinand genului fnatasy-pentru ca aici intra LOTR care sa semene cat de cat cu el,k sa poti spune ca nu e original-fii mai explicit,in sensul ca foarte.
Quote:
cu 1-2 miliarde n-ai obtine nimic altceva decat 'o pierdere de timp si bani', ca maratonul pt. care fac astia lobby.
Nu shi dak as regiza eu filmul,te asigur! Primul lucru pe care l-as face ar fi sa nu il fac pentru 'larg consum',adica fara taieturi sau adaugiri,ar fi o ecranizare foarte fidela a cartii,adresata exclusiv celor carora le-au placut cartile.

Treaba cu orcii e foarte discutabila-nu se poate sti cum ar fi aratat inteaga armata neo-zeelandeza(folosita la un moment dat la figuratie),incovoiata si plina de machiaj.Si oricum n-am vazut nici eu si nici tu n-ai vazut ROTK,deci nu stim cum arata toata treaba.

Quote:
nu-nseamna ca esti stupid, ci doar ca-ti plac cartile stupide. personajele sunt tot hobiti si gaandalf, mai glumeti ca niciodata.
Cartea face un om,deci,in consecintza,ma consider stupid.

Quote:
tot film de copii ramane cu piticii aia, cu lembasul lor, sabiauta albastra si paianjenii parca facuti pt. arahnofobici. singurii care-ar trebui sa sperie in tot filmul asta (cu exceptia calaretilor, care chiar sunt de speriat) sunt hilari: sauron,(ochiul ala care seamana cu-n vagin in flacari, sa nu mai vorbesc de casca(primul film)) si orcsii(prost realizati, ma asteptam la altceva, dupa ce-am citi cartea, scarbosi, si-n plus, au niste replici de tot rahatu', dialogurile sunt infecte, parc-ar fi niste babe extramachiate).
Depinde cat de mult iti place fantezia si cat esti dispus sa visezi.'S curios care-i filmul/carea preferat/a?
Daca orcii nu sunt machiati atunci sunt facuti pe calculator-ar trebui sa te hotarasti-ce varianta itzi displace mai mult?...Uruk-haii mi se par de-a dreptul infioratori,mai ales inainte luptei din vagauna lui Helm(aka Helm's Deep).Shi nu cred ca erau din cale-afara de inteligenti,nu-deci poate trebuiau sa sara cu niscai citate din Shakespeare?
Nu te sfii sa zici p_zd@,ca sa nu ma sfiesc shi eu sa injur!Ai vazut vreodata pupile de pisica dilatate?Alea nu seamana cumva a vagin?Sau un fragment de bolta dintr-o catedrala gotica?Cu putina imaginatie,shi cu-probabil-multa lipsa de 'actiune'...multe chestii seamana a vagin...
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 12:15   #25
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by rica neaga:
replica nr. 2:
bineinteles ca nu m-am referit la carte cand am mentionat originalitatea.. aici vorbim despre film. ecranizarea inseamna lipsa de originalitate, iar pt. mine asta conteaza foarte mult.
cu 1-2 miliarde n-ai obtine nimic altceva decat 'o pierdere de timp si bani', ca maratonul pt. care fac astia lobby.
nu m-am referit la troli si la enti, ci la orcsi.(my bad). aia 200.00- sau cati vor fi ei vor fi realizati pe calculator. de fapt, au fost. adevarul e ca-n toate filmele sunt soldati pe calculator, mai putin in filmele lui nicolaescu. asta chiar folosea mii de figuranti.

nu-nseamna ca esti stupid, ci doar ca-ti plac cartile stupide. personajele sunt tot hobiti si gaandalf, mai glumeti ca niciodata.
tot film de copii ramane cu piticii aia, cu lembasul lor, sabiauta albastra si paianjenii parca facuti pt. arahnofobici. singurii care-ar trebui sa sperie in tot filmul asta (cu exceptia calaretilor, care chiar sunt de speriat) sunt hilari: sauron,(ochiul ala care seamana cu-n vagin in flacari, sa nu mai vorbesc de casca(primul film)) si orcsii(prost realizati, ma asteptam la altceva, dupa ce-am citi cartea, scarbosi, si-n plus, au niste replici de tot rahatu', dialogurile sunt infecte, parc-ar fi niste babe extramachiate).


ptr un om kre nu "vede bine" tot fenomenul asta Lord of The Rings mi se pare k te cam pricepi la toate detaliile ... am vazut k shtii destule chestii, chestii pe kre unii kre zic k filmul e nashpa nici macar n-au auzit despre ele ... sincer ma pui pe ganduri ... nu shtiu ce sa cred...

Dk Lord Of the Rings este film ptr shi despre copii atuncea harry Potthead - ala ce film mai este ... pe bune akuma .... ?

continua k le ai din cate vad la Lord Of The Rings ... :o
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 12:51   #26
rica neaga
Novice
 
rica neaga
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 10
replica nr. 3
gata lasam balta originalitatea. am vrut sa spun ca la baza filmului nu sta un scenariu original. nu trebuie sa fii geniu sa intelegi asta. dar, pe cuvantul tau de onoare, te cred.

nu ma intereseaza ce-ai face tu cu 1-2 miliarde si nici cum ai realiza tu trilogia asta. n-ai decat sa mori cu ea de gat.

nici n-ai nevoie sa vezi rotk, pentru ca orcii-s toti la fel. urati in fotr, urati in ttt. deci mie tot nu-mi plac.

considera-te stupid in continuare. eu cred ca te autosugestionezi.

filmul meu preferat, cartea mea preferata n-au relevanta, oricum nu-s filmele de fantezie. totusi, star wars e mai bun ca lotr(nu-ncepeti o discutie sw vs. lotr). mie uruk-haii imi par amuzanti. nu stiu daca gabriela szabo cu flacara olimpica era uruk-hai, sunt toti la fel de boccii. faza cu inteligenta, stii cum e, nici aragorn nu cred ca e in cale-afara de inteligent si nici boromir n-a fost, si nici legolas, si totusi au niste replici...

stai linistit ca nu ma sfiesc sa scriu, dar decat s-ncep cu sh, tz, @ si _, mai bine ma las, sau mai bine iau un 'ban' meritat.

copile(gaandalf), nu vezi ca nu te baga nimeni in seama? vezi ca dau un tel. la 1800-no copys sa vina aia peste tine. iei 5 ani de puscarie. da stai ca esti minor, te baga astia la un centru de reeducarre.
__________________
i did not have sexual relations with that woman.
rica neaga is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 13:20   #27
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Da mah ... recunosc Star Wars e mai original ptr k omul ala shi-a creat intreg universul lui in capul lui ... cu mii shi mii de personaje ... pe kre el pune accent shi in filme da nu sunt observate dde ochiul liber ... shi ash putea da exemple din toate 5 filmele unde apar fel de fel de personaje kre in carzti au legatura shi kre in film apar asemenea unor simplii figurantzi ...

Il apreciez mult pe Lacas - crede-ma k shi mie imi place Star Wars da' asta nu inseaamna k LOTR nu are originalitate in el ... Tolkien a fakut exact acelashi lucru pe kre l-a fakut shi Lucas ... numai k nu era regizor shi a trait intr-o alta perioada ... intzelegi ...

Itzi mai dau un exemplu Stan Lee shi Cu Sam Raimi au scris la Marvel Comics de s-au rupt shi uite k akuma MiraMax a luat dreptul de CopyRight shi face toate filmele cu super eroi ... proiecte kre sunt controlate de Stan Lee - kre a scos noua serie la Spider-Man shi in prezent controleaza filmarile la The Amazing Spider-Man... Deci Stan Lee a apucat impreuna cu Lucas sa faca ce Tolkien nici macar nu shi-ar fi imaginat k va fi posibil vreodata ...

Asha k din punctul asta de vedere ar trebui sa acceptzi cat de cat k Peter Jackson a realizat ceva ce alt om nu a putut face ... shi shi-a asumat un mare risc ... k dk nu ieshea bine ... se face de tot kakatu' ...

La fel shi ashtia cu Matrix au avut originalitate innascuta .... deshi dk ai vazut Dark City cu Rufus Sewell ai zice k este am aceeashi idee kre se regaseshte shi in Matrix ...

No threats ok ? Nu stau bine la capitolul asta Rica... shi nu mai trimite mail-uri da ? Pana la urma stam de vorba, shi ne zicem parerea nu venim aicea k sa ne batem ....

Outtta Hiiiieeeeeeer! :o
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 15:26   #28
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
Originally Posted by Gaandalf:
La fel shi ashtia cu Matrix au avut originalitate innascuta .... deshi dk ai vazut Dark City cu Rufus Sewell ai zice k este am aceeashi idee kre se regaseshte shi in Matrix ...

Sorry da tre sa te taxez! Pe cand a iesit dark-u film care nu a stat in productie mai mult de 1 an (cred), matrix-u era in pre productie din 96'-97' deci cu mult inainte ca dark city sa iasa! Poate doar dak cineva a furat scripturile de la frati, sau mai bine zis s-a inspirat. Au fost discutii dastea intre dark city- matrix si pe matrixfans.net si m-am lamurit eu ce si cum...
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Nov 2003, 17:17   #29
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by TLD:
Originally Posted by Gaandalf:
La fel shi ashtia cu Matrix au avut originalitate innascuta .... deshi dk ai vazut Dark City cu Rufus Sewell ai zice k este am aceeashi idee kre se regaseshte shi in Matrix ...

Sorry da tre sa te taxez! Pe cand a iesit dark-u film care nu a stat in productie mai mult de 1 an (cred), matrix-u era in pre productie din 96'-97' deci cu mult inainte ca dark city sa iasa! Poate doar dak cineva a furat scripturile de la frati, sau mai bine zis s-a inspirat. Au fost discutii dastea intre dark city- matrix si pe matrixfans.net si m-am lamurit eu ce si cum...

corect ... uite asta chiar nu o shtiam ... ce oameni avem aicea ... shtiu de toate ...
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Nov 2003, 14:51   #30
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Mie nu mi-e jena sa injur curat,dar deocamdata nu am vazut asa ceva pe forum-adica una clara si raspicata,si nu sunt genul de om care sa inceapa asa ceva,asa ca o sa ma rezum la cate un * sau ^ din cand in cand.
O sa si mor cu trilogia de gat,si chiar asta imi doresc.Si da,ma autosugestionez.
Filmele,ca si cartile,nu pun baza pe analiza pshihologica sau pe dileme existentiale, -deci nu ai cum sa iti dai seama de cat de inteligente sunt personajele,pentru ca ele nu sunt aprofundate-literatura lui Tolkien trateaza cu totul alte subiecte.
Cu SW e o alta problema-complexa panan' dosu' ocaziei,pentru ca,in primul rand,Lucas s-a inspirat din LOTR.In primul rand!
Ma mira,dupa cum zicea gaandalf,ca asa de putini 'forumantzi' care mai inainte isi bateau gura nu vin sa dea un pumn 'pe fata'.Eh?
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Nov 2003, 18:22   #31
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Io am zis-o shi o mai repet deshi o sa fie nashpa ... nimeni nu zice nimik ... Rica neaga barem a zis ce a avut de zis da restu PAUZA .... :o
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Nov 2003, 19:09   #32
keyzer soze
Guru
 
keyzer soze
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 808
mie LOTR mi se pare un film prost si atat (sorry, o trilogie...)
nu stiu ce ati gasit voi atat de deosebit la ecranizarea asta, nu a reusit sa se apropie absolut deloc de capodopera lui tolkien
keyzer soze is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Nov 2003, 22:04   #33
bill_the_butcher
Veteran
 
bill_the_butcher
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 183
mie nu-mi place filmul de nici o culoare, iar cartea(am citit varianta originala in engleza) nu m-a impresionat. nici nu mi-am dat seama cu ce-ar fi trebuit sa ma impresioneze. prea stufoasa. prea mult se insista pe niste scene de nimic. ma refer la faptul ca tolkien a batut pasul pe loc. e plictisitoare, de ce sa nu recunosc. filmul mi se pare mai la obiect decat cartea.
e cea mai supraevaluata serie. fac referire la parerile criticilor. actorii joaca penibil, in special hugo weaving, care a dat cu bata-n balta dupa ce-a impresionat in rolul lui smith.
ian mckellen, pederastul, atotstiutorul, calm pe tot parcurusul filmului, cu joint-ul in gura, sau era narghilea, ma enerveaza la culme.
ca si disperatul de aragorn.
orcsii sunt urati, sauron si mai si.
dar gimli ii intrece pe toti. mic e, glume proaste face(ca legolas), barba urata are, ce sa mai ceara de la viata? o femeie poate.
legolas face reclama la head & shoulders, singura diferenta dintre el si albinosul din me, myself & irene e bara.
stai, cine mai era?
liv tyler, parc-ar avea leucemie. are si ea 2-3 replici , ca monica bellucci in matrix.
altcineva. as putea spune ca singurul personaj care mi-a placut a fost haldir of lorien. a murit saracul, n-avea nici o vina.
boromir, de fapt, sean bean a fost penibil ca-ntotdeauna. el si sylvester stallone.
deci astia m-au enervat, restul i-am trecut cu vederea, ca nici nu merita mentionati.
in locul regizorului, l-as fi scos pus pe smeagol personaj principal.
__________________
I'll festoon my bed-chamber with your guts!!!
bill_the_butcher is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Nov 2003, 21:31   #34
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
in sfarshit a inceput sa scartzaie ceva pe aicea ... catziva oameni au inceput sa mai zica cateceva .... - nu de bine da' asta e ...

Replica :

Tolkien a scris foarte mult in cartzile astea ... - ceea ce ii deranjeaza mult pe majoritatea este k pune accent pe descrieri ... shi o duce mult ... pagini intregi - mie sincer imi place ... aicea depinde de fiekre in parte ...

Shi mai este o chestie ... faptul k v-a plakut filmul mai mult deat cartea este k ... (same thing) ... akolo nu se pune accent pe descrieri ... le vezi pur shi simplu shi va mai zic ceva ... Boromir chiar descrie Gondor-ul in prima parte. ...

Varianta extinsa este shi mai adevarata decat ce am vazut noi la Cinema ... sper sa ajunga shi in Romania...Tolkien shi-a creat universul sau(akuma ma repet da trbuie) shi Lucas s-a inspirat shi a fakut aceeashi chestie ....

Smeagol Rulzzzzzzzzzzz! :o
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Dec 2003, 18:47   #35
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Ziceai ca ai citit cartile-poate iti aduci aminte ce multe replici avea Arwen?
Weaving te-a impresionat,poate,pe tine in Matrix?
Si ce dak Gimli e mic?Mi se pare oarecum...normal,nu crezi?Sau in viziunea ta piticii/gnomii/the dwarves-k ziceai k ai citit cartile in engleza-sunt...mari?Daca nu iti place umorul lui,n-ai decat sa nu razi.
astept explicatii cu privire la disperarea lui Aragorn.
orcii,din nou,e normal sa fie urati...cam multe chestii evidente pe care le subliniezi,nu crezi?
Daca bloom ar fi jucat rolul unui chelios,ai fi zic ca are leucemie,poate(k Liv Tyler,nu?).
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2003, 13:46   #36
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
Il astept de kam mult pe neanae p-aici...ma gandesk k e timpul sa-y dau un apel :lol:
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Dec 2003, 14:58   #37
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by raptor:
Ziceai ca ai citit cartile-poate iti aduci aminte ce multe replici avea Arwen?
Weaving te-a impresionat,poate,pe tine in Matrix?
Si ce dak Gimli e mic?Mi se pare oarecum...normal,nu crezi?Sau in viziunea ta piticii/gnomii/the dwarves-k ziceai k ai citit cartile in engleza-sunt...mari?Daca nu iti place umorul lui,n-ai decat sa nu razi.
astept explicatii cu privire la disperarea lui Aragorn.
orcii,din nou,e normal sa fie urati...cam multe chestii evidente pe care le subliniezi,nu crezi?
Daca bloom ar fi jucat rolul unui chelios,ai fi zic ca are leucemie,poate(k Liv Tyler,nu?).

:lol: :lol: :lol: Dk Neanae ala a zis k vroia k orcii sa fie mai frumoshi ... atuncea chiar sunt varza persoanele astea care critica filmul ...

VARZA VARZA VARZA

Nici o problema ... mi-au ajuns cartzile din Anglia Lord Of The Rings ... inclusiv Silmarillion shi dupa ce le voi citi va voi da toate raspunsurile posibile shi imposibile ... numai k akuma bate "SESIUNEA" la usha ...


VARZA VARZA VARZA :lol: :lol: :lol:
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Dec 2003, 15:01   #38
Devil
Junior
 
Devil
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 27
Parerea mea este ca va agitati prea mult si chiar nu ar trebui! la ce aberatii am vazut iar postate aici - am realizat ca nu ai cu cine sta de vorba!
__________________
The Devil is always watching!
Devil is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2004, 11:16   #39
raptor
Leprechaun
 
raptor
 
Join Date: Feb 2003
Posts: 2,535
hello'....Deci,mai nou,nu mai exista critica la LOTR...imbucurator....
__________________
absolutely, mr president, absolutely

http://www.youtube.com/watch?v=81bQJGafcjU
raptor is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Feb 2004, 15:39   #40
Demona
your Worst Nightmare
 
Demona
 
Join Date: Oct 2001
Location: Hell
Posts: 1,776
Bey, fiecare cu ale lui. Nu la totzi le place LOTR. Eu de exemplu nu pot sa-l inghit sub nici o forma pe "Harry Potter" shi la alte milioane de pe planeta asta li se pare genial. Iar din SW mi-a placut numai de Yoda!
__________________
"People say I'm a freak, dark, weird, sick and twisted person, but I actually have the heart of a young girl - in a jar, on my desk..."
Demona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:40.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells