Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Feb 2003, 10:55   #1
capitain
Guru
 
capitain
 
Join Date: Apr 2002
Location: 7th heaven
Posts: 307
atelierul de scenaristica: ACCESS DENIED?!!?!?

DE CE EU NU AM VOIE SA SCRIU IN FORUMUL DEDICAT SCENARISTICII??? not fair! as dori o explicatie
capitain is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2003, 11:40   #2
ricciotto
Guru
 
ricciotto
 
Join Date: Oct 2002
Posts: 555
capitain,

am mentionat in forum principiul de functionare al "atelierului": e nevoie sa faci parte din "grupul de utilizatori" atasat lui pentru a putea participa activ, si pentru asta doar trimiti un pm moderatorului (mie).

"atelierul" are atasat si un al doilea forum, invizibil pentru ceilalti useri, unde discutam ce am scris fiecare, si accesul limitat este o functionalitate necesara si din acest punct de vedere. iar in "atelier" incercam sa mentinem un nivel de disciplina mai mare in postings, pentru ca rezultatul final sa ramina lizibil cit mai usor si cit mai multa vreme oricarui nou venit. este deci o comunitate ceva mai "inregimentata" pentru ca dorim sa ii pastram un rol educativ si informational.

e adevarat ca oricum "cinemagia" este un forum special si ferit de toate excesele altor comunitati romanesti online si ca, din aceasta perspectiva, restrictiile in plus fata de restul forumului pot fi percepute ca inutile... insa nu e usor sa moderezi cind ai sute de useri, iar eu sint moderator part time si voluntar si am nevoie de limitarea numarului de utilizatori si de regulile respective sa ma achit onorabil de functie.

ti-am raspuns si privately, ti-am acordat si accesul solicitat.

welcome!

ricciotto
ricciotto is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:05.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells